Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lesz egy lányból vénlány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egy lányból vénlány?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, ha egy nő még 30 felett sincs férjnél, de még kapcsolata sincs? Sőt! Ismerek 40 feletti egyedülálló nőket is. A vénlány kifejezés alatt azt értem, hogy férjezetlen, nincs gyereke és egyedülálló. Szerintetek milyen okai lehetnek ennek a jelenségnek? Ők választották ezt az életformát, vagy szenvednek ettől az állapottól?

2015. júl. 24. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert az emberek öregszenek.
2015. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
akkor lesz vén, ha már integetés közben csattog a nyakán a bőr
2015. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A válaszodból itélve, csak az első mondatot olvastad el! A kérdésem lényege, hogy miért vannak 30-40 év közötti vagy annál idősebb nők is egyedül? Se gyerekük, se férjük, se kapcsolatuk.
2015. júl. 24. 22:47
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nincs erre egyetemes válasz. Van, aki a túlzott elvárásai miatt maradt egyedül, van, aki egy nagy csalódás miatt. De általában elmondható, hogy halogatták a dolgokat. Az idő pedig nem kegyelmez senkinek. Az megy! Egyik nap még végeláthatatlanul tornyosul előttünk, másnap meg lekéstünk mindenről.
2015. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Emberfuggo, van aki tul maganak valo, tul sokat valogat, halogat, dilemmazik, elszalaszt lehetosegeket....elmegy az elet mellett:-)Korulbelul ilyesmik...de az h valaki nem hazas 30 utan es nincs gyereke nem tragedia, sot, alapvetoen egy baromi klassz dolog amit elvezni kell:-)


Mondom ezt ket hazassagbal es zero gyerekkel a hatam mogott, 30 evesen:-)

2015. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő.

Nálam pl. befolyásolta ezt az, hogy sokáig nehézségekkel küszködtem munka terén, belecsöppentem pályakezdőként a válságba, nem volt hálás időszak, több cégnél dolgoztam, mint a szüleim és nagyszüleim egész életükben összesen, egyszerűen egy idő után nem tudtam semmi másra koncentrálni, csak arra, hogy legyen egy stabil helyem, mert üres popsira semmit nem lehet tervezni. Aztán most van egy olyan munkahelyem, ahol végre véglegesítenek is, és nem csak kölcsönöznek egy ideig. Persze itt is megelőzte ezt pár év kölcsönzés, de ők végre nem dobnak félre, mint a korábbi munkahelyeim. Szóval kezdek egyenesbe jönni, nem idegesít annyira az, hogy mi lesz holnap, vagy a következő hónapban, lesz-e munkám, mert most már tudom, hogy itt tényleg kellek, és van biztos helyem.

Szóval nekem ezek a nehézségek teljesen lekötötték a figyelmemet és az energiáimat. Fontosabb szempont volt az életemben, hogy megalapozzak egy biztos munkát, hátteret, mint hogy legyen kapcsolatom. Máson élősködni nem az én kenyerem, szégyellném, ha eltartott lennék.

No, meg valahogy úgy alakult, hogy bár volt ugyan két kapcsolatom főiskolás éveim alatt, de utána nem volt olyan, akivel kölcsönös lett volna az érdeklődés, úgy meg nem megyek bele kapcsolatba, hogy legyen valaki, de nem ezt akarjuk igazán, annak nem lett volna semmi értelme. Most van valaki, aki jobban érdekel, ismerem pár éve személyesen, szóval nem új ismerős, és én sem vagyok közömbös számára, szóval talán most fog alakulni valami, reménykedem.

2015. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szenvednek tőle.
2015. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sok ilyen tanárnőt ismerek... Talán a saját gyermek hiányát pótolja a sok tanuló, de igazából nem tudom pontosan, miért.
2015. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#2 Na ez válasz volt a javából.
2015. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagy a sok csalódás miatt, vagy azért mert várták a tökéletest, aki sose érkezik meg.
2015. júl. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!