Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal külföldön (a srác dél-amerikai, mi már Európában futottunk össze). Sokat lógtunk együtt az utóbbi pár hónapban, de sajna mindkettőnknek több éves kapcsolata van, de már csak megszokásból, meg hogy fizetni tudjuk a lakást.

Ha találkozunk is, megmarad az egész baráti szinten, maximum ölelés, puszi, vagy simogatja a hajam.

Kérdezte, hogy látok-e arra valaha bármi esélyt, hogy mi valamikor együtt. Meg hogy szeretné, ha ideiglenesen hazamennék vele...

Nincs túl nagy tapasztalatom férfiak terén sajnos...


21N


2015. júl. 24. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
sajna több éves kapcsolatod van, tehát sajna ti nem lesz együtt.
2015. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te csak szexet akarnál? Mivel megfordult a kérdés a fejedben. Vagy komolyat? Meg kell beszélni, és akármi legyen, előtte illik szakítani a jelenlegikkel.
2015. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* lesztek
2015. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kell itt eldönteni, te mit szeretnél. A jelenlegi kapcsolatoddal és ezzel a fiúval.
2015. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sajna több éves kapcsolata van sajna neked is. sajna ez nem fog így összejönni. Azt viszont nem értem sajna, hogyha több éves kapcoslatod van, akkor miért "Nincs túl nagy tapasztalatom férfiak terén sajnos... "

Szóval szexeli tudsz csak ismerkedni nem? Sajna ezt nem értem.

2015. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ribi-e vagy?
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!