Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác mindig tetőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác mindig tetőtől talpig végigmér, kb. vetkőztet a szemével, akkor csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk kérdezd meg tőle
2015. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.
2015. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság?

33,3% igen

33,3% nem

33,3% talán, rajta is jól mutatna az a ruci :)

2015. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindekit végigmérünk ahogy ti nők is, és ez természetes. Csak max nem ilyen észrevehetően.
2015. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy CSAK szexet-e, azt nem tudom.

De gerincre vágni biztosan.

2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem biztos de valószínűleg azért méreget mert már vetkőztetne legszivesebben.
2015. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki szokta méregetni a másikat.

Én vagy azért nézegetek gyakran egy nőt mert azt figyelem hogy ő figyel e engem, azaz tetszek e neki (nem feltétlen vannak szándékaim, csak úgy kíváncsiság).

Vagy azért méregetem mert tetszik és jó érzés őt látni, vagy még nem mértem fel és azt mérlegelem hogy tetszik e, mennyire (ettől még nem biztos hogy további szándékaim vannak).

Ha úgy bámul hogy direkt érezteti veled a tetszését akkor akar valamit, lehet csak flörtölni, van akinek az önérzete nő ha érzi hogy tetszik a nőknek, nem kezd ki mindenkivel, de jól esik neki ha kap pozitív vissza jelzést.

2015. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!