Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél sokkal könnyebb élőben?

Figyelt kérdés
Interneten el vannak szállva a csajok maguktól, mert kettőnél több férfi próbálkozik be náluk. Miért nem tudnak normálisak maradni ott?

2015. júl. 22. 13:59
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Mert alapvetően nem ismerkedési célzattal jöttek fel, azért. EGONÖVELÉS 2015.

25/F

2015. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az interneten sokkal jobban számít a kinézeted. Ha csúnya vagy átlagos kinézetű vagy (mint a férfiak 80-90%-a), akkor a valóságban sokkal jobb esélyekkel ismerkedsz, mint az interneten keresztül.
2015. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hanyagold.Neten tényleg nagyon el vannak szállva a nők.

Előben modell csajokkal vagyok, sőt, a lányok hájtanak rám, ha elmegyek mondjuk egy plázába.

Neten meg...inkább hagyjuk.:)

2015. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolsó ez durva, ha igaz.

élőben én is tök jól el tudok szórakozni a csajokkal, neten meg mintha elszállnának.

de ez a netes dolog meg kihívás, bár volt, de nem arról az oldalról, és idegesít, h arról a bizonyos oldalról nem jön össze egy normális csaj, de még csúnya se kb. :D

2015. júl. 22. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es ez nem teljesen így van, interneten nem csak társkeresőn lehet ismerkedni, a beszélgetőoldalakon vagy itt nem feltétlen cseréltek képet. Ha értelmes a nő megismerheti a belsődet is a találkozásig. Élőben ha nem tetszel neki te lehetsz a világ legszuperebb férfija is belsőre meg gazdag is. Persze a neten is vannak nők akinek első szava akkor is az, hogy fotócsere na az ilyennel nem kell folytatni.
2015. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te ezt hogy csinalod, hogy hajtanak rad? Sokan pont azert probalkoznak a neten, mert eloben eszre sem veszik oket, nemhogy kezdemenyezzenek naluk. Szerintem te egy nagyon szerencses ember vagy.
2015. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tőlem buliban mindig el voltak dőlve a nők milyen jól táncolok, magas is vagyok meg sportos is de nem elég jóképű én neten mindig sokkal sikeresebben tudtam ismerkedni..
2015. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neten felejtős


Egy csaj mondta hogy 10 ezer lájk plusz napi 150 levél, pedig a lány még csak jól sem néz ki és nem is fiatal.


A férfiak meg küldik magukról a faszos képeket meg olyan ajánlatokat tesznek a csajoknak hogy azok egy része elhányja magát a többi meg elfogadja pénzért.


Szóval jó nagy részük ku.rva de amelyik nem szó szerint pénzért baszik annak is csak akkor fogsz tetszeni ha jó nagy terepjáró előtt feszítesz de esetleg egy 30 millás sportkocsi is megteszi ha nincs más.

2015. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Élőben sem más a helyzet. Lehet nagy titkot árulok el, de azok rohangálnak kint az utcán, akik neten is megtalálhatóak.


Neten max nem válaszol a leányzó, élőben meg max nem veszi fel a telefonját, mikor felhívod. Avagy a számát se adja meg...

2015. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsót cáfolom, mert sok jó csaj szóba áll velem is az utcán, neten meg tényleg az megy, h elhalmozzák őket levéllel, és úgy érzik, h ők vkik, pedig nagy része csak meg akarja dugni őket, még akkor is, ha csúnyák, ez a vicc. :D
2015. júl. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!