Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is "cikinek" tartja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is "cikinek" tartja az internetes ismerkedést?

Figyelt kérdés

Most kicsit képmutatónak érzem magam, mert szoktam néhanapján chat-elni. Van úgy, hogy órákat el tudok beszélgetni és közben jól is érzem magam, de mégis van bennem egy olyan érzés, hogy ciki lenne innen párt találni.

Mondjuk, ha megkérdezik tőlem, hogy hol ismerkedtünk meg, akkor az azért mégis jobban hangzik, hogy a suliban vagy egy munkahelyen dolgozunk, mint az a válasz, hogy rám írt chat-en!!!


Más is érezte már kellemetlennek az ott való ismerkedést?


2015. júl. 21. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz repülni, kénytelen vagy repülőre ülni.
2015. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt a "repülős" dolgot egy kicsit kifejtenéd??


Igazából én azért kezdtem el chatelni, hogy esténként ne mindig filmeket/sorozatokat nézzek, hanem kicsit beszélgessek (számomra új) emberekkel. De egyszer-kétszer olyanok is írnak, akit szívesen megismernék közelebbről is, csak nem tudom...Van bennem egy visszatartó erő is.

2015. júl. 21. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki , meg úgy alapból se szokott érdekelni mások véleménye , ha a boldogságomról van szó....most őszintén ha neked a puncs fagyi kedvenced és a többiek azt mondják az milyen rossz akkor többet nem eszel puncs fagyit? Ne mások elvárásai alapján akard élni z életedet , ne függj mások véleményétől,ne akarj megfelelni mások elvárásainak, a társadalom elvárásainak .......tedd amit jónak gondolsz érzel és boldog leszel , elvégre ez a te életed. Nekem is volt internetről megismert barátnőm egy évig együtt voltunk , nagyon boldog voltam vele és nem éreztem cikinek h onnan ismertem meg mert nem ez a lényeg
2015. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ha találsz egy normálisat, akivel párkapcsolatot alakítasz ki, akkor hogy mondhatnád (vagy bizonygathatná neked bárki), hogy nem lehet neten ismerkedni? Hiszen ott találtad meg a párod, ő a bizonyíték!! Ha anyád és apád neten ismerkedett volna meg, talán ez levonna bármit is a kapcsolatuk értékéből?
2015. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ha én most elmesélem neked, hogy a barátommal milyen jól élünk, szeretjük egymást, boldogok vagyunk egymással, egyébként a neten ismertük meg egymást, akkor te most erre azt mondod, hogy az ciki? És ha ezt mondanád, akkor gondolod, hogy ez minket bármiben is befolyásolna? Akkor már nem szeretnénk egymást?

Ugye, hogy nem :)

Tök mindegy, hogy két ember hol, hogyan talál egymásra, a lényeg, hogy egymásra találjanak.

2015. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van! :)


Köszönöm a sok kedves kommentet. Meggyőztetek, hogy hülyeség ezt gondolnom. :))

2015. júl. 21. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Bárhol, bárhogy lehet ismerkedni.

Ha te a gyékán találod meg a nagy Ő-t, áldásom rátok.

2015. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ez a kérdést sokkal cikibbnek tartom.
2015. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ciki vagy nem ciki, gyakran nincs más lehetőség.
2015. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Uncsi tesómnak így lett felesége.

Am senkit nem fog érdekelni h hol ismerted meg b nőd /pasid.

2015. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!