Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok között van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok között van olyan, aki jobban preferálja az internetes ismerkedést?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
van
2012. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az, aki a való életben nem tud boldogulni. Csak a gép mögül, arc nélkül meri önmagát felvállalni. Én személy szerint kicsit szánalmasnak tartozom az internetes ismerkedést. Azt, hogy valaki a külseje miatt nem meri vállalni az arcát, ezért úgy gondolja, hogy ott jobb esélyei vannak. De egyébként személyesen megszólalni se tud, annyira gátlásos, bezzeg a gép mögül otthon nagylegény. Én soha nem ismerkedtem neten és nem is fogok...
2012. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ez nem volt szép dolog, így lenezni másokat. Nem azt kérdeztem, hogy lúzernek tartjátok e neten ismerkedőket.

Mi van, ha azért ismerkedik valaki a neten, mert nem jár sehová.

2012. szept. 2. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én nem akartam senkit megbántani,de nekem ez a véleményem. De persze tisztelet a kivételnek.
2012. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uccsó..én lány vagyok és neten szoktam mert utcán nem jön oda senki, így kénytelen vagyok
2012. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én neten ismertem meg a páromat, de nem társat kerestem, egyszerűen csak megismertem egy fórumon és összejöttünk valahogy.

Azért ez annyiból sokkal jobb, hogy itt a legfontosabb tulajdonságait ismertem meg, azt amilyen ember belül, ahogy gondolkodik, miket szeret. Ha az utcán találkoztunk volna, anélkül hogy ismerem, szóba sem állok vele. Pedig az nagy hiba lett volna.

Szóval azt hiszem van értelme neten ismerkedni, de nem társkereső oldalakon, hiszen ott szintén csak kép alapján állnak szóba az emberek a másikkal.

2012. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ítéljetek el. De ha én nem vonzódom egy sráchoz, akkor lehet bármilyen kedves, rendes engem nem érdekel. De ez fordítva is igaz, lehet egy nagyon helyes pasi, de ha belülről tiszta gáz, akkor nem érdekel. Kép nélkül én nem tudnám ezt az ismerkedős dolgot elképzelni s felesleges lenne számomra, mert akkor a végén csalódnék, hogy nem úgy néz ki, ahogy én gondoltam. Nekem a belső és a külső is egyaránt fontos, együtt a kettő.
2012. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsóval én is ilyen vagyok
2012. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. úristen most bár találnék valakit, de nem hiszem hogy fogok, mert nem akarok egy randi oldalra se felmenni.. tele van bunkókkal meg pedókkal... 16/L
2012. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!