Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról, talán tényleg emiatt nehéz a párválasztás?

2015. júl. 20. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
A te logikád szerint akkor kéne szexelni, amikor az EGYIK fél akarja, a másiknak nincs beleszólása. Ergo, ha a férfi azt akarja, dugás van, akkor is, ha a nő nem akarja. Ezt a jelenséget hívják nemi erőszaknak.
2015. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
# 11 Nemi erőszak? Komolyan? Minek kell rögtön sarkítani, és átesni a ló túloldalára? A válaszoló csak annyit írt, hogy a nők manipulálnak a szeretkezéssel. Ők döntik el, hogy mikor legyen tulajdonképpen. És ez probléma. Inkább foglalkozni kéne ezzel a problémával, ahelyett, hogy rögtön a nemi erőszakra utalsz, mint szélsőséges helyzetre, amikor meg a nőnek nincs beleszólása.
2015. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
11-es- A 12-esnek teljesen igaza van. Ilyet feltételezni amikor nem ezt írtam. Sajnálatos ha egy férfi erőszakkal fejezi ki az akaratát. De azt is tudni kell hogy ma már egyre több feminista nő sokkal kegyetlenebbül alázza a férfiakat a felsőbbrendű verbális kommunikációval. Elutasítást sokkal több férfi kap. De ez benne volt a videóban!
2015. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Oké, te minek hívod azt, ha te szexelni akarsz, a nő nem, de csak azért is kell, mert éppen olyan kedved van?
2015. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
14-es. Semminek. Ha egy nő szereti a párját akkor megpróbálja kielégíteni. De általában ma már ezt a nők nem fogadják el. De egy nő megteheti. Mert egy nőnek ha szeretkezni akar és ezt a férfi hangulata megakadályozza akkor egy férfi nagyon gyorsan lapátra kerül. / a válások több mint 80%át nők adják be/ Egy nő tudja hogy a pár keresésben ha egy kicsit csinos is neki van nagyobb esélye nem a férfinek.
2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja, hogy érzelmi zsarolásra gondolsz...? Ha egy férfi szeret egy nőt, megérti, hogy csak akkor szexelnek, ha mindketten akarják.
2015. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
# 16 Na jó, de akkor azt áruld el, mi a kompromisszum. Az addig tiszta sor, hogy ha csak az egyik fél akarja, akkor nem erőltetheti a dolgot. Viszont valamennyire tiszteletben kellene azt is tartani, hogy ő meg akarja, nem? Ha tiszteletben tartjuk az egyik fél azon kívánságát, hogy nem akarja, akkor tiszteletben kéne tartani azt is, hogy a másik meg akarja. A nemi erőszak természetesen nem megoldás. De valami kompromisszumra szükség lenne. Különben ez csak ugyanolyan elnyomás mint a nemi erőszak.
2015. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16-os olvasd el még egyszer amiket írtam. Egy férfinak és nőnek nem egyforma szex igénye. De azért szeretjük egymást hogy megadjuk a másiknak ami kell. Ez a mindketten akarják nem mindig jön össze. Én is voltam nagyon fáradt és mégis szeretkeztem a felségemmel pedig nem nagyon akartam. De azért szeretem hogy neki jó legyen. Én is volt hogy éjszaka értem haza és egy hete nem voltam otthon de nagyon kívántam a feleségemet. Ő is nagyon fáradt volt szerintem nem sok kedve volt a szexhez de bevitt a fürdőszobába és önzetlenül fejte a farkam élvezésig. A kölcsönösség abban nyilvánul meg hogy akkor is teszünk a másikért amikor nekünk talán nem annyira jó. De azért fontos a másik mert az ő érzései mindennél fontosabbak.
2015. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

az hogy sokan nincsenek tisztában a szintjükkel

és a nők magabiztosságát a a hazugságok is elősegítik

pl azt mondják te érsz valamit,közben csak meg akarja hempergetni,és ezért hazudozik,ezek meg elhiszik


szexről meg annyit nem tudom milyen lehet,mert amelyik nő nem akarna szexelni velem egy kapcsolatban valószínű megvakult megőrült,és mindig is lezbikus volt

de még így se érteném még



na a problémák a szintek,sokan azt hiszik hogy ők értéket képviselnek,és sokszor nagyon kegyetlenül kell bánni velük hogy megértsék hogy nem!


és képzeljétek el,aki csalódott,akit elnyomtak,akit bántottak,akit semmibe vettek,és aláztak,az külsőtől függetlenül

sokkal jobb ember lesz!!befolyásolható!!

akit ver a sors és átkoz az élet az jobb ember :D

ezért is több kellene!!

2015. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Párszor már leírtam, de a kedvetekért leírom még egyszer.

A világon semmi gond az elvárásokkal, ameddig (és most jön a piros betűs rész) az elvárásaink mellé hasonló szintű dolgokat tudunk nyújtani. Ha egy nő azt várja el, hogy a leendő pasija legyen egy kigyúrt félisten azzal sincs semmi gond, feltéve ha a nő is hasonló standardokat tud megütni. Ha egy férfi elvárja, hogy a barátnője legyen művelt és naprakész, akkor az úriember is méltóztasson a 444-en meg a Wikipédián kívül mást is olvasni. Ennyi.

2015. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!