Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról, talán tényleg emiatt nehéz a párválasztás?

2015. júl. 20. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik a többes szám és az általánosítás. Ennyire nem egyforma minden nő. Szerintem volt még 10 perc a műsorból és jött valaki dumálni, hogy kitöltse az időt. Nekem nem szimpatikus.
2015. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez csak általánosítás. Meg az se igaz, hogy mindenki már rögtön azon gondolkozik, hogy a pasi milyen apa lesz. Szerintem ez kb ilyen pletykalapokba elmegy a többi hülyeség mellé.
2015. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Számomra ott vált értelmetlenné a beszélgetés, hogy a "nők nem jól fogadják az udvarlást", mivel manapság rengetegen még el sem kezdenek udvarolni, nem hogy annyi atrocitás érje őket, hogy emiatt ne akarjanak. Pl. tőlem utoljára 2 éve kértek randit, pedig nincs torz arcom, nem vagyok büdös sem, se 200 kg. Továbbá rákenik az egészet a nőkre, pedig a párkeresés két emberen múlik.
2015. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez a nő mindent elmondott. A nők a legnagyobb gátjai a párválasztásnak. És ezt elismeri a tanácsadó nő is. A nők egyre durvábbak és magabiztosak abban hogyan utasítsák l vagy akár alázzanak meg férfiakat. Már az 1930-as években is megírták neves szociológusok hogy az emancipáció a túlzott feminizmus a párkapcsolatok rovására fog menni. És ami régen nem hangozhatott el ma már nyílt kommunikáció a nőktől a férfiak felé: Mindenben a nő dönti el hogy mikor lehet gyönyörben része a férfinak. Nem a férfi határozza meg mikor akar szexet. Nincs joga nők szerint a férfiaknak semmibe beleszólni az életükbe még akkor sem ha kapcsolatban élnek. A nő hangulata dönti el hogy miként tudja semmibe venni a férfit.

Ez okozza a nyugati társadalmak hanyatlását és az úgy nevezett fejlődő országok populációjának robbanás szerű növekedését.

2015. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Te is magányos vagy, mi, utolsó? :DDDD
2015. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

"Mindenben a nő dönti el hogy mikor lehet gyönyörben része a férfinak. Nem a férfi határozza meg mikor akar szexet."


Tudod a fejlett civilizációkban kölcsönös beleegyezéssel történik a szex.

2015. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon is igaza van a négyesnek. Persze a gazdag nem fogja megérteni miért éheznek az országban az emberek, miközben neki mindene meg van.
2015. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
# 5 Miért, ha magányos az mennyiben befolyásolja a mondanivalóját?
2015. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak az utolsó magányos!

Hanem még nagyon sokan. Legalább, ezt egy fiatal hölgy szájából lehet hallani. Szerintem, mindenkinek magába kell néznie mit tud adni egy kapcsolatba.

2015. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
6-os. Nagyon tévedsz. A nő határozza meg egy kapcsolatban is ma már mikor lehet szex. Ma már a feminista nők ebbe semmilyen beleszólást nem engednek. Mindenben a nő hangulata dönti el akarhat e valamit a férfi. Lehet magyarázni. De ez így van.
2015. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!