Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végül is érthető, hogy vegánké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül is érthető, hogy vegánként vegánra vágyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mármint mióta kezdek teljesen áttérni a vegán életre és filozófiára egyre jobban szeretnék egy olyan párt magam mellé aki ugyanígy gondolkozik.

Egyszerűen rossz olyanokkal, mármint az ellentétek vonzzák egymást, de szerintem ez több mint egy ellentét.

Vagyis hát nehezen tudnám magamat elképzelni nem vegánnal, mások is így vannak?



2015. júl. 5. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Én az intelligenciával vagyok hasonlóképp.
2015. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is, szerintem a vegán ember intelligens embert jelent;-)
2015. júl. 5. 23:50
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Jól látod,zöldségropogtató kisiparos hasonló szőrűvel szűrje össze a levet.
2015. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
ez a vegán dolog parasztvakítás.De valószínű összeilletek,mert normál ember nem hallgatná sokáig a propagandád :D kár rá erőltetni bárkire.
2015. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó nekem, mi? :-)
2015. júl. 6. 00:00
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Persze, tok mas felfogas. Nyilvan olyan partner kell hozza.
2015. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Örülök :-)
2015. júl. 6. 00:04
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Jo esetben nem ket (vegan) test esik szerelembe egymassal, hanem ket testtol (es taplalkozastol) fuggetlen lelek ;)
2015. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez IS igaz, de aztán...
2015. júl. 6. 00:06
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem fontos hogy vega/vegán legyen a párom, csak ne ítélje el. Ha félévente 2x beszélgetünk a témáról, nem meggyőzésként, csak úgy beszélgetünk, akkor az már nekem elég ebből. Ha elfogadja, én is elfogadom, hogy ő meg ezt szereti. De ne várja el, hogy én húsos kaját csináljak neki ha átjön. Csinálhat magának, esetleg amitől nem vagyok nagyon rosszul (mondjuk szalámi, felvágott, szalonna), azt meg is veszem neki, de oldja meg az elkészítését. Amíg ez oké, addig nekem mindegy, ő mit eszik, nem akarom megváltoztatni. Persze pluszpont ismerkedésnél, de csak ugyanannyira mintha a kedvenc hobbink lenne közös, nem ez a fő.
2015. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!