Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végül is érthető, hogy vegánké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül is érthető, hogy vegánként vegánra vágyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mármint mióta kezdek teljesen áttérni a vegán életre és filozófiára egyre jobban szeretnék egy olyan párt magam mellé aki ugyanígy gondolkozik.

Egyszerűen rossz olyanokkal, mármint az ellentétek vonzzák egymást, de szerintem ez több mint egy ellentét.

Vagyis hát nehezen tudnám magamat elképzelni nem vegánnal, mások is így vannak?



2015. júl. 5. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem érthető, bár más téren de ugyanígy érzek, nehezen tudnék összejönni olyannal aki más étrendet követ, más életmódja van. Bár nem vegán vagyok, hanem paleo, ami megint más, én az exem mellett tértem át és nagyon jót tett. Soha nem tudnám már elképzelni hogy olyannal legyek aki gumicukrot meg gyorskaját zabál mellettem, és péksütit eszik reggelire cukros tejes kávéval. Nem azért mert nekem hiányoznak ezek, hanem mert belegondolni is utálnék, mit tesz a saját egészségével; én pedig nem akarok olyannal lenni aki már fiatalon, 20-30 közt teljesen leépül meg elhízik a sok műanyagtól. Szerintem vannak olyan életmódbeli különbségek amik már nem férnek meg egy kapcsolatban, nem érzem túlzásnak hogy hasonlóra vágysz; ha meg mégis az, akkor én is rosszul gondolkodom.

N

2015. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5%
Mindenki magasról tesz rá hogy mire vágysz. De milyen jó dolog hogy ha valaki intelligens szeretne lenni, csak annyit kell tennie hogy nem eszik húst. :)
2015. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Érthető. Hosszútávon fontos, hogy azonos nézeteitek legyenek ilyen téren, különben állandó vita lenne a kaján.
2015. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%

Az ember a természetben mindenevő és heteroszexuális. A másként gondolkodó toleránsok, dögevőnek és homofóbnak nevezik ezt és pártot is alapítanak hozzá.

Bravó, XXI. század!

2015. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Legnagyobb baromság ez a vegán életmód , megvonni magunktól a húsokban található fehérjéket=szerintük egészséges. :D
2015. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A krishna tudatú emberek viszont nagy meglepetést okoztak, ők elsősorban azért nem esznek húst mert szeretik az életet, és mert a húsmentes étel kisebb területen, gazdaságosabban előállítható, de mellette nem vonják meg maguktól a finom ételeket (nagyon bejött a főztjük) és nem nézik le a húsevőket.
2015. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utálom a pacalt. A körömpörköltet. A sárgaborsó főzeléket. A spenótot. A páromnak viszont megfőzöm.

Ő utálja a velőt. Én imádom. Megfőzi nekem, mert megkértem rá, és mert szakács, tehát sokkal jobban el tudja készíteni, mint én.

Gyűlölöm az olajszagot. Szoktam csinálni neki rántott dolgokat.


Miért kellene ugyanúgy gondolkozni? Fogadjon el, te is fogadd el, és boldogság van.

2015. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a lényeg, hogy egy párkapcsolatban az felek elfogadják egymást. Ha szeretik egymást, akkor szeretik mindenhogyan.

Legalábbis az én életemben a szerelem nem úgy működött, hogy eldöntöttem, hogy ezt vagy azt az embert márpedig szeretni fogom, hanem "lecsapott" rám a szerelem. :-)

(És igen, úgy volt, hogy nagyon ellentétesek vagyunk sok mindenben. :-))

2015. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én vega vagyok, de ha kiderült volna, hogy a férfi, akibe beleszerettem, nem vega, akkor is összejöttem volna vele. Most komolyan, ha ezt nem tudtuk volna áthidalni, akkor mi lett volna az igazi problémáknál. Mondjuk rohadt nagy mázlim volt, mert ő is vega, tőlem teljesen függetlenül, évekkel korábban állt rá. De pl. ha lesz gyerekünk, neki fogok csinálni néha húsételt. Mondjuk heti kétszer, ez minden orvosi álláspont szerint bőven elég.
2015. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!