Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek is van pasifogó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is van pasifogó tanfolyam?

Figyelt kérdés

Ha már a (béna)férfiaknak szerveznek ilyet akkor a nőnek miért nincs ilyen képzés?

Ahol megtanulhatják, hogy kell jó pasit fogni.

Ahol megtanítják őket átlátni a trükkökön,a hazugságokon.

Hogy észrevegyék csak egy ilyen tanfolyamot végzett pasi próbál velük egy éjszakás kalandba bonyolódni.

És a többi...



2015. júl. 19. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%

"a férfiaknak is olyan igényeik vannak"


Ja Szex és Kaja. Tudjuk sok, adjunk le még ebből is.

Köszi.

2015. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

Hát ezen most nagyot mosolyogtam :-)

Nektek nőknek csak azért nehéz pasizni mert az álomreklám, gazdag, jóképű izmos sztárügyvéd kell csak...

Akinek meg nem az nem is sír nő létére az oldalon.

Volt egy exem ha elment buliba legalább 5 férfi telefonszámával ért vissza. Fordítva ez esélytelen. Amikor táncoltam egyedül a discóban és körülvettek csajok, hogy milyen jól táncolok, ha közeledni próbáltam menekültek mintha pestises volnék... Nőknek ezerszer egyszerűbb mert mi férfiak logikusan csak boldogok szeretnénk lenni, kaja és szex kell ahogy az előző írta, nem intrika meg bonyolítás...

2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Én is mindjárt elsírom magam nőként, hogy milyen szerencsétlenek a férfiak. Brühühü... :/ Mert a nőket sohasem szokták visszautasítani a férfiak és csettintésre kapnak pasit. Itt sírtok pasiként és szidjátok a nőket, aztán csodálkoztok, hogy senki nem akar veletek szóba állni.


Nők is szenvednek attól, hogy nem találnak számukra megfelelő pasit. Arról nem tehetek, hogy néhány nőtársam a kocsikra meg a pénzre utaznak csak, de persze pont az ilyen nőkre buktok, aki jól kihasznál titeket. A nagypofájú, hülye p.csák kellenek nektek. De az, aki visszahúzódó, szerény, azt meg le se tojjátok, vagy csúnyának találjátok. Ennyit arról, hogy kinek nehezebb párt találni.

2015. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as csodás és boldog családi életet élek egy kedves, szerény, de csodás nővel. És elmondom, hogy ti nők is a nagypofájú átverős férfiakat keresitek, azért volt ilyen nehéz megtalálnom az igazit. Nem sírok itt, csak eldobtam az agyam amikor egy nő pasifogó tanfolyamot szeretne :-)
2015. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!