Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál külföldivel?

Figyelt kérdés

Volt már kapcsolatom külföldi sráccal, de európaival, és beszéltem az anyanyelvét, sem ez, sem a kulturális különbségek nem okoztak gondot.

Most viszont már más a helyzet, ugyanis a jelenlegi srác, akivel úgy fest, kölcsönös, Dél-amerikai (argentin).

Fene tudja, mi lesz ebböl (valszeg semmi, kicsit összevesztünk tegnap este), de azért már így is tartok a dologtól a teljesen különbözö kultúra miatt. Közös nyelv nem gond (angol, német), és fél év alatt simán meg tudnék tanulni spanyolul.

Emberileg is különbözünk, nem tudom, bele merjek-e vágni még egyszer külföldivel.


22N, 32F


2015. júl. 19. 12:12
 1/5 Interferencia ***** válasza:
64%

Úgy indul a kapcsolat, hogy összevesztetek, és amúgy is különbözőek vagytok? Szerintem ennek nincs sok értelme, függetlenül a nemzetiségétől.


A kérdésre válaszolva: én nem igazán. Bár beszélek nyelveket, de legjobban magyarul tudom és szeretem kifejezni magam, ezért csak magyarral jönnék össze, plusz nem szeretném a kulturális különbségeket.

2015. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Argentina 'kicsit' messze van...Nekem németem van, vele nagyon jól mûködik.
2015. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a külföldi lányokkal mindig jobban kijöttem mint a magyarokkal. Már kezdek is elfelejteni magyarul annyit használom az angolt meg a németet.


Nyugatra annyira puhányak a férfiak, nagyon könnyű csajozni arrafele.


Nem tudom miért, de a magyar lányok egyszerűen nem küldenek jeleket.

2015. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak ha bevandorlo
2015. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Argentína?

minek olyan messziről?

Menj le Bács-Kiskunba, ott most ilyen egzotikus vonulás van. Házhoz jönnek :)


( komolyra fordítva: Argentína? melyikőtök költözne, hova? Anyagilag hogy álltok? Lenne pénzetek arra, hogy évente a családot meglátogassátok? stbstb..

Én nem vállalnám, van az a mondás, hogy "messziről jött ember, azt mond, amit akar" . pedig éltem távkapcsolatban, igaz, nem 10.000 km-re , csak 200-ra. )

2015. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!