Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha határozottan odamennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha határozottan odamennél utcán, parkban, bárhol egy csinos nőhöz, hogy szimpatikus neked, s meginna-e veled egy kávét,100 próbálkozásból szerinted hányszor járnál sikerrel?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
1-2 talán.
2015. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg határozottan, akkor min. 80 felett (és a maradék nagy része is logisztika miatt nem jönne össze, pl. siet valahová). De határozottságra még gyúrnom kell :D
2015. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha határozott lennék, akkor kb. 70.

Viszont nem vagyok az, úgyhogy kb. 20-30.

2015. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

2 variáció lenne:

1, senki;

2, ha valaki mégis belemenne, akkor az sem egy szépség lenne...

2015. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
1-2 maximum. 95%-uk azért mondana nemet, mert egyáltalán nem jövök be nekik, a maradék 3% pedig nem értené, hogy mit akarok tőle, úgyhogy inkább nemet mondana.
2015. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogyan nézel ki és milyen a dumád.
2015. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha szingli az a 100, akkor mondjuk 60.
2015. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
1-2 max. Utcán sok nő nem szeret ismerkedni.
2015. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Több esetben inna meg, mint amennyiben nem.
2015. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

A kávézást nem feltétlen tenném hozzá. De mit értünk siker alatt? Telefonszám? Randi? Szex? Kapcsolat? Vagy csak nem küld el 2 másodpercen belül a halálpéniszére? Én már merem mondani, hogy van gyakorlatom. Meg amúgy se attól függ mit mondok az elején. Hanem az egésznek a dinamikáját kell nézni. Az, hogy mivel megyek oda az a kisebbik része a dolognak. Most volt fesztiválon úgyis mentem oda csajhoz, aki előtte be akart lökni pogóba, hogy "amúgy te meg ki a f@x0m vagy?" (igen szó szerint ezt mondtam egy nőnek) És működött amúgy az más kérdés, hogy a fiú ismerősei egyből leválasztottak xD. De ha a kérdésedre válaszolok akkor 100-ból talán 20-30 számot szereznék. Amiből talán 15-25 lesz használható. Ebből talán összejön 10-15 randi.


Másik olyanra is volt példa, hogy abszolút nem akartam csajozni csak volt valami dolgom és akkor szólítottam le egy csajt akiből meg barátnő is lett. Úgyhogy őszintén ez a kérdés szerintem meddő ahogy van. Nagyon sok mindentől függ. Ha odamegyek 100 nőhöz a végén lehet, hogy már sokkal jobb arányt hozok össze, mert én is fejlődök közben. Az is lehet, hogy az elsőt akit leszólítok el is veszem feleségül ki tudja érted. Talán jobb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy ha véget ér egy kapcsolatod mennyi ideig tartana neked kb, hogy megismerj valaki mást? Ez az esetemben ahogy most állok 1,5-2-3 hónap múlva általában van randi, de hogy abból mi lesz azt nem lehet megmondani.

2015. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!