Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha határozottan odamennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha határozottan odamennél utcán, parkban, bárhol egy csinos nőhöz, hogy szimpatikus neked, s meginna-e veled egy kávét,100 próbálkozásból szerinted hányszor járnál sikerrel?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 20:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
Mivel alacsony vagyok és ocsmány minden nő szerint 100-ból mind a 100 előbb inna mérget, mintsem velem egy kávét. 100-nál jóval több lánynál kezdeményeztem már, mindig határozottan, magabiztosan, de kedvesen, és a max. amíg szóba állt velem egy lány 2 perc volt. A külsőm miatt még 28 évesen is szűz vagyok, és ez sosem fog megváltozni.
2015. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
0. Eddigi tapasztalataim alapján mindig olyan tetszik meg nekem, akinek férje, pasija, 4 szeretője vagy 1+ gyereke van.
2015. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Na megjöttek a nyavajgós gyk-s hímek :D
2015. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
És már húznak is le sebaj :D
2015. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

1-2 sikeres eset lenne.

Elve ki megy el kávézni egy teljesen idegennel? Elég bátor lány kell ahhoz.

2015. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Egyértelműen nulla.

Mivel nem születtem helyesnek,ezért aztán teljesen mindegy mit csinálok,ha a fejem tetejére állnék,akkor sem lenne változás ebben...

2015. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Valahol 0 és mínusz végtelen közt...
2015. júl. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az eddigi próbálkozások alapján nulla. Parkban várnak valakire, vagy olvasnak, utcán pedig mindig sietnek valahova.

Persze lehet, ha jóképű lennék más lenne az eredmény, ezt nem tudhatom.

2015. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

0.


A nők arról álmodoznak, hogy megszólítják őket az utcán, a parkban, mint a filmekben, de a filmekben ilyenkor a színésznő nem megretten, hogy mit akar tőle egy vadidegen az utcán, hanem mosolyogva igent mond


A valóságban pedig rögtön kiderül a csajról, hogy a ruhája alatt egy lovagi páncélt visel, és egyedül képes egy komplett phalanxot szimulálni...

2015. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha szexuálisan kiéhezett pókerarcú baltás gyilkos-kisugárzással mész oda, akkor lehet. :D Egyébként többségében örülnek neki, ha valaki végre megszólítja őket.
2015. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!