Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néz ki egy átlagos nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy átlagos nő, akivel járnál?

Figyelt kérdés

Linkeltek képeket? Csak őszintén!

(Átlagos férfiakat is linkelhettek, hogy szerintetek hogy néznek ki.)


Nem értem az "átlagos" jelzőt, mindenki használja, de nincs a lelki szemeim előtt, hogy mi átlagos.


2015. júl. 2. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Az "átlagos" többnyire egy negatív jelző. Számomra azt jelenti, hogy semmi nem fogott meg benne, semmivel sem különb számomra, mint a többi 7 milliárd.
2015. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De olyan értelemben, ahogy itt használják. Nem csúnya, nem szép.
2015. júl. 2. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem linkelek, mert külső alapján egyetlen nővel sem járnék. Nekem a benső sokkal fontosabb.
2015. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem linkelek képet ;)

155-175cm közti magasság, barna haj, barna szem, aranyos tekintet.

42-65 kilo közt.

25/F

2015. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
165 cm vagy annál csak magasabb, olyan 50-65 kg közti, átlagos, vagy kicsit, minimálisan husis, sportos alkatú. Hajszíne mindegy, csak ne legyen ilyen lila, meg zöld és társai idiótaságok. Hossza legyen középhosszú, vagy hosszú, szépen kiszedett szemöldökkel. Szemöldöktetkó szóba sem jöhet, meg piercing a szájban. Ízlésesen öltözködjön, a járása is természetes legyen.
2015. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem jönnék össze átlagos lánnyal(nem azt értem ez alatt, hogy a legszebbnek kell lennie, de valami mindenképp kell, amitől nem olyan a szememben, mint az összes többi ~ nem átlagos). Egyediség nélkül lehet akármilyen gyönyörű, nem tud érdekelni.
2015. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerintem szépek, nem átlagosak.


Kövér lány csak átlag alatti lehet?


(És kövér alatt nem azt értem, akinek nagy melle és formás feneke van.)

2015. júl. 2. 17:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Átlagosan. Csinos, átlagos testalkatú, van két cicije és egy 3,14nája. Az átlagos pont attól átlagos hogy nincs semmi extra külső adottsága.
2015. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Nekem egyáltalán nem számít, hogyan néz ki egy lány, ha ő is elfogadja, amilyen ocsmány és alacsony vagyok. Ja, igen; ezt egy lány se tudja elfogadni.
2015. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez nézőpont kérdése... Olyan nincs hogy valaki átlagos és mindenki szemében átlagos legyen... Lesz aki szépnek fogja tartani lesz aki csúnyának. Ha valaki ezt mondja magáról az azt jelenti hogy nem tartja magát túl szépnek de nincs is semmi visszataszító dolog rajta.

A kérdés egy kicsit buta... nyilván ha partnert keres magának az ember akkor nem az átlagos közül fog válogatni hanem azok közül akit szépnek tart. Olyan lehet hogy valakit már megismertél és a belső tulajdonságai miatt járnál vele akkor is ha nem Ő az ideálod de ehhez meg kell ismerni először.

2015. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!