Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néz ki egy átlagos nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy átlagos nő, akivel járnál?

Figyelt kérdés

Linkeltek képeket? Csak őszintén!

(Átlagos férfiakat is linkelhettek, hogy szerintetek hogy néznek ki.)


Nem értem az "átlagos" jelzőt, mindenki használja, de nincs a lelki szemeim előtt, hogy mi átlagos.


2015. júl. 2. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én keresgéltem képeket a guglin, hogy valami olyasmit mutassak neked, amire azt mondom, átlagos, de végül rájöttem, hogy felesleges. Mert ahogy észrevettem, az átlagos nálam valaki olyan, akire ha ránézel, nem futsz ki a világból tőle, de azért nem is okoz különösebb szívdobbanást a látványa, nincs rád különösebb hatással. Olyan "meh", semmi extrém. Elmész mellette az utcán anélkül, hogy észrevennéd, mert nincs rajta semmi, amit észrevehetnél. Sem különösebben csúnya, sem különösebben szép jegyek. Nálam ők az a kategória, akit ugyan nem veszek észre magamtól, de ha valamivel- kirívóan jó humorral, intellektussal pl- felhívja magára a figyelmem, máris bekerül a potenciális társjelöltek közé. De ezesetben már nem is átlagos, hiszen már mutatott valami olyat, ami nem tartozik a mindennapi ember tulajdonságai közé. Szóval érted :D


Ez részemről a pasikról szólt, de gondolom, ez egy uniszex dolog, nőnél is kb így képzelem el az átlagos kategóriát.

2015. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Átlagos? Kinek? Ez is relatív dolog szerintem. Vannak lányok, akiket mások átlagosnak mondanak, de én kifejezetten vonzónak találok. Ugyanígy vannak olyanok, akiket több barátom is a "szép" jelzővel illet, engem meg szinte már taszítanak.

Nekem kevésbé fontos a külső. Tini koromban azt hittem, menyire fontos, de igazából sokkal fontosabb az, hogy tudjatok egymással beszélgetni, igazi lelki társai legyetek a másiknak. Oké, ha valakitől már ránézésre undorodsz, úgy elég nehéz egy kapcsolatot vele elképzelni, ezt aláírom. Viszont én úgy gondolom, van az a lány, aki után elsőre nem feltétlenül fordulok utána az utcán, mégis ha 'olyan' a személyisége, akkor abból bármi kisülhet. :)


/Lehet, hogy nem túlságosan összefüggő, amit írogattam, de 12 óra meló után ma kivételesen az óvatos alkoholfogyasztást óvatlanra cseréltem. :)/

2015. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De a "csinos" szerintem nem átlagos.


Csak azért kérdeztem, mert általában arra mondják, hogy bombanő, akinek az szája lufira van fújva, és narancsszínű a bőre, fiúsan vékony... nem tudom. Úgy érzem, egy átlagos fiú lehet kövér, egy átlagos lány nem. Mintha más lenne a szint.

2015. júl. 2. 21:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Számomra a lényeg, hogy aranyos arca legyen, ezen felül bármilyen kombó jöhet! :)
2015. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kinek ez, kinek az.

Ő átlagos:

[link]


Viszont ő már nem átlagos:

[link]

2015. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!