Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mindig azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mindig azt mondjátok, ne legyen szélsőséges egy fiú semmilyen értelemben. Én nagyon magas vagyok (190 felett kicsivel), ez is szélsőségnek számít?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 11:29
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Persze, akkor biztosan változna a gondolkodásom, ha tetszenék valakinek, járnánk stb. de így biztosan nem fog.
2015. júl. 15. 14:26
 22/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gond. Aki szeretne megismerni, nem hiszem, hogy ezen fog fennakadni. Én mondjuk 173 cm vagyok, szóval pl ehhez a magassághoz nem szélsőséges ez az érték.
2015. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Hát én most pont egy hozzád hasonló magasságú pasiba vagyok szerelmes annak ellenére, hogy én csak 151cm magasra nőttem, és főiskolán is volt egy 190+ magas barátom (mondjuk ő hűtlen volt, ha vissza akarna jönni se kellene, megbízhatatlan).

Egyébként meg van egy ismerősöm, alacsony, neki a férje is alacsony (170cm alattiak mindketten), neki meg ez az idális, azt mondja, nem lenne magasabb pasival, de ő meg szeret anyáskodni, és a férjével meg ezt lehet, nekem meg a 170 alattiak nem jönnek be, valahogy nem. :-)

Nem vagyunk egyformák.

Esetleg képet nem akarsz mutatni magadról? Persze csak ha elfogadsz pár tanácsot.

2015. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Írj nekem!;)
2015. júl. 15. 16:21
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Exem 205cm.
2015. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Utolso, csak nem sportolo az ex? :-) :-)
2015. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez előny inkább mintsem hátrány. :) nekem nagy tetszenek a magas pasik. Nalam az lenne a kizáró tényező ha alacsonyabb lenne, mint én. :)
2015. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
6%
Kivancsi vagyok mit mondanal, utolso, ha egyetlen ferfi sem kozeledne hozzad. Nyomnad te is a 'kulso nemszit, csak a belso ertekek' dumat :-) :-) Orulnol a veled egy magas /szamotokra alacsony(!?) sracnak is
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó! Nekem ez egy szempont ami alapján válogatok. Szerintem te sem jössz össze bárkivel, biztos van ami alapján válogatsz.
2015. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%
Haha, 156 cm vagyok, és oda meg vissza vagyok ha egy pasi nagyon magas. A szélsőség jó dolog. Persze nem vetem meg az átlag magas férfiakat sem, én el tudok olvadni ha a magasból lenéz rám egy srác.
2015. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!