Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még reális esélyem arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reális esélyem arra, hogy egy, két évvel fiatalabb srácot találjak párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Húszas évek végén járok. Vagy már csak az idősebbekkel ismerkedjek?
2015. júl. 14. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2015. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27 megfelel?
2015. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Én is egy generáció vagyok veled, és általában 3-4 évvel idősebb nőim voltak.
2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 vagyok, én megpróbálnám.. :)
2015. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
27 az jó, a 21 azért még inkább tini, mint felnőtt, bocsánat, azért legyen érett! Persze nem az életkoron múlik egy kapcsolat, de fontos szempont a rugalmasság, alkalmazkodó készség, és idősebb pasiknál ezt kevésbé láttam.
2015. júl. 14. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, mert azon a 3-4 éven múlik.
2015. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Bocsánat", jó ideje érettebb vagyok, mint a 28 éves bátyám, és kevésbé is nézek ki tininek, de Te tudod.


a 21 éves

2015. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!