Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tulajdonítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tulajdonítanak ennek nagyobb jelentőséget?

Figyelt kérdés

Rengeteg huszonéves férfi van,akinek még nem volt párkapcsolata és közvetlen környezetemben is ezt tapasztalom.

Miért van ez?Hogyan alakult ki?


2015. júl. 10. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Mert a nők, a pasik azon szűk rétegére buknak, akik jól néznek ki.


Így a maradék csak elvétve szokott elkelni.


Röviden és tömören ennyi :)

2015. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Elsőnek igaza van, nem csak húszon, harminc évesek is sok egyedül álló és nem csak akik eleve nem vonzók, jó kinézetűek is. Szerintem ennek az is az oka, hogy a rohanó világunk és a külsőségek miatt lenézik egymást az emberek. Ha átlagos vki, pláne ha átlag alatti, nem hogy a szép nők, de az átlagosak is lekezelik őket, engem is persze.
2015. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi egy évben három barátnőféleségem volt, akikkel szex is volt.


Az első lúzernek tartott mert ő volt nekem az első nő az életben. Én 21 voltam és ő volt nekem az első, ő 19 éves és én voltam nek az ötödik férfi.

A második szegénynek tartott. Az apja valamilyen megyei főbíró, nekem pedig teljesen átlagos családom van, a szüleim együtt nem keresnek 250 ezret. Én 21 voltam és ő volt nekem a második nő, ő 20 éves és én voltam neki a harmadik férfi.

A harmadik lelkileg sérült volt, mert az első barátja gyakorlatilag megerőszakolta őt 15 évesen. Nem tudta élvezni a szexet, gátlásos volt és sosem volt orgazmusa. De kapcsolatban szeret lenni, mert a szexen kívül minden másra meg vágyik. Viszont én ezt nem bírtam ki, hogy a szexben egy csomó alap dolog meg volt tiltva. Nekem 21 éves koromra ő volt a harmadik nő, neki én voltam 19 éves korára a hetedik férfi!


Persze nem adom fel, de eddig elég rosszak a tapasztalataim.

2015. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rinya, de az elsőnek sajna igaza van.
2015. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinek kellene ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani? Már így is van elég hisztéria. Minden 10. kérdés erről szól, sőt, sokan akkor is errôl rinyálnak, ha nem is ez volt a kérdés... Talán a kormánynak kellene megmenteni titeket is, mint a devizásokat?
2015. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!