Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz hogy nincs senkim. Már nagyon szeretnék egy barátnőt de nem jön össze. Már teljesen el ment az élet kedvem. Leg szívesebben fel adnám az életemet! Mit kéne tennem? 26f

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 17:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Már fel adtam a reménnyel!
2015. júl. 7. 19:44
 12/20 anonim ***** válasza:

Azzal Én is. Nem tudom mihez kezdjek. Őszintén szólva már unom az egészet. Mikor próbálok beszélgetni, kb ennyi:


Én: Szia!

Lány: Bocsi, van barátom...


De ne aggódjunk:


[link]

2015. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
lehetséges
2015. júl. 7. 19:54
 14/20 Lajtai László ***** válasza:

Én sok embert ismerek a munkám miatt. Sokat járok irodákba, órákig ott ülök. És sok emberrel beszélgetek. És azon kívül is szeretek emberekkel beszélgetni.

Ismerek olyat aki 34 évesen ismert meg egy csajt. Előtte nem volt senkije. Egy év után el is vette, és már van egy kisfiuk. Tehát elvette az első nőt az életében.

Van a családba egy 29 éves srác, akinek dettó nem volt még senki,pedig nem rosszképű, és két diplomája van.

Ő sem adja fel.

Szerintem koncentrálj magadra. keress minél több pénzt, és sportolj. És hidd el egyszer csak lesz valakid, csak úgy hirtelen. Minden erőfeszítés nélkül.

2015. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miert nem jartok kereszteny kozossege PL faklya gyuli vagy hasonlo.

Ott sok nem dohanyzo nem Ivo rendes lany van akik ugyancsak maganyosan varjak eletuk tarsat.

Ok tovabb latnak mint a jo kocsi anyagi javak kinezet.

2015. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Majd lesz ne aggódj,fel a fejjel!

Sok sikert,szerencsét kívánok!

2015. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Miert nem jartok kereszteny kozossege PL faklya gyuli vagy hasonlo.

Ott sok nem dohanyzo nem Ivo rendes lany van akik ugyancsak maganyosan varjak eletuk tarsat.

Ok tovabb latnak mint a jo kocsi anyagi javak kinezet."


Tévedsz! Én már jártam keresztény gyülekezetekben, de ott is ugyanúgy csak a jóképű palikra vigyorogtak a csajok, én nem számítok jóképűnek, és kb. engem ott is semmibe vettek a csajok... Sőt, olyat is megcsináltak a hitgyülibe csajok, hogy a jóképű haveromra vigyorogva ráköszöntek, engem meg szó szerint észre sem vettek, pedig én is köszöntem nekik... Sajnos a nők mindenütt egyformák!

2015. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg egyformák a nők
2015. júl. 23. 14:35
 19/20 anonim ***** válasza:

megvalaszoltad a kkerdesedet

nem vagy kitarto at hiszen minden no egyforma nem vagy meg erett egy kapcsolatra

isten csak akkor kuld neked part ha te keszen leszel ra

Az irasodbol itelve pedig ez nagyon messze van meg nagyon...

A hibat csakis kizarolag magadban keresd

es ne feledd onsajnalat es onmarcangolas semmire sem vezet csak savanyu pofahoz

2015. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok kitartó típus.Szerintem ezen nem lehet változtatni.Akkor marad az ön sajnálat.
2015. júl. 27. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!