Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz hogy nincs senkim. Már nagyon szeretnék egy barátnőt de nem jön össze. Már teljesen el ment az élet kedvem. Leg szívesebben fel adnám az életemet! Mit kéne tennem? 26f

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem jön össze? Hány embernél próbálkoztál ? Valami oka kell hogy legyen olyan nincs, hogy sose jön össze..
2015. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
béna vagyok az ismerkedésbe.
2015. júl. 7. 18:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Első lépésben arra a szintre kéne eljutnod, hogy ne akard feladni az életedet. Ha ez sikerült, akkor utána majd jönnek a lányok, de addig nem fognak... senki sem szeretne egy búvalbacott emberrel járni.
2015. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Eddig nem akartam és még se jöttek a lányok.
2015. júl. 7. 18:06
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még soha senkim. Éld az életed, rendezkedj be magányra, de ne add fel a próbálkozásokat. Én ezt teszem. Persze megértem, hogy milyen rossz, mivel idősebb vagyok nálad és még randira sem jött el velem eddig egy lány se.
2015. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Így nem szívesen élem az életet.Nem látom értelmét.Minden napom nagyon rossz.
2015. júl. 7. 18:21
 7/20 anonim ***** válasza:
vagy feladod vagy meg gazdagszol!
2015. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sok lóvét keresni, elég sok nő az anyagiakra hajt sajnos, náluk akkor lesz majd esélyed!
2015. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Add is fel. Nem érdemled meg az élet többi szépségét.
2015. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nagyon rossz... Én is így élem meg a mindennapjaim.:/ Azért kitartás, hátha valamikor összejön valaki! :)


22/F

2015. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!