Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyit számít az izom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyit számít az izom?

Figyelt kérdés
Ez lehet az oka a sikertelenségemnek? Nem vagyok izmos, pedig hozzáteszem edzek.
2015. júl. 6. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem sokat számít.
2015. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok nő, de szerintem attól függ. Ha nyitott, vezető személyiségű vagy és jó kisugárzásod van hozzá akkor nem számít szerintem hogy milyen izmos vagy. Ha kicsit visszahúzódóbb vagy, akkor viszont lehet, hogy számít, így figyelnek föl rád hogy milyen jó kiállású fiatalember vagy.

Én személy szerint visszahúzódóbb vagyok, nem szeretek fontoskodni és magamra hívni a figyelmet. Nem rég kezdtem edzeni, kitartás ha jól csinálod meglesz az eredménye.

2015. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Ja és a sport egészséges ne cask a külsőért csináld :D

Akkor is folytasd ha less barátnőd.

2015. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Ne higgy a nőknek, számít nekik! Amelyik mást mond, az képmutatóan hazudik.
2015. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok
2015. júl. 6. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Hat akkor nem jol edzel, nem jol etkezel.
2015. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig elég nyurga gyerek voltam(4-5kg felesleget is összeszedtem az előző pár évben), de általában volt nőm(voltam hosszabb ideig egyedül, de nem hiszem, hogy azért, mert nem vagyok izmos). Persze biztosan van, aki szóba sem áll azzal, aki nincs kigyúrva, de az átlag a tapasztalataim szerint nem ilyen.
2015. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez jön be a csajoknak, aki mást mond az hazudik


https://www.youtube.com/watch?v=esHWsRvvp_s

2015. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 curáku ***** válasza:
0%
Nekem szamit. A kockahas nem feltetel, de nem jonnek be a vekony, gizda ferfiak.
2015. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyen valami tartása, de ne legyen színizom, meg kigyúrt, mert taszít.

Az arc sokkal fontosabb.

És nyalja ki a 3,14nám az, aki azt mondja, hazudok.

Anonim oldalon mégis mi a fa$znak?

Az én ìzlésemet senki nem ismerheti nálam jobban.

2015. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!