Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem jól ismerkedek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem jól ismerkedek?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam, hogy buszon utcán vonaton odamegyek csinos csajokhoz, hogy "szia bocsi tetszel van barátod? van kedved ismerkedni?" ha nem jól csinálom, akkor hogyan ismerkedjek?
2015. júl. 5. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Elég rosszul csinálod. Hívd el inni valamit, de azzal nyitni, hogy van-e pasija... ez kb. a "Szia Cica! Van gazdád?"-dal egyenértékű, csak nem annyira paraszt.
2015. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az önmagában jó, hogy felvállalod az érzéseidet, én is csináltam már ilyet, hogy megmondtam csajoknak nyíltan különböző helyeken, hogy bejönnek. Evvel a módszerrel többször is értem el sikert.


Ha te eddig nem értél el eredményt, akkor a következő okok lehetnek a háttérben:


- Rossz testbeszéd, mimika. Ha görcsösen, komoly arccal mondod ezt a csajnak, az félelmetes lehet, tehát nem csoda, hogy lekoptatnak.

- Nem kell ezt megkérdezni, hogy "van barátod", mert a pasikra ők szokta hivatkozni akkor, amikor le akarnak koptatni, vagy próbára akarnak tenni. Hagyd ki ezt a szövegből, mert majd ő úgyis fogja mondani, ha akarja.

- Ugyanígy felejtsd el azt is, hogy "van kedved ismerkedni?" -->Teljesen felesleges. Ha nincs kedve, akkor le fog lépni, de ha már alapból így indítasz, az engedélykérő, és alacsony tekintélyűnek mutatod magad.


Én általában - ha felvállalom az érzéseimet - kb így kezdeményezek. Határozottan, mosollyal az arcomon:


"Szia! (hatásszünet) nagyon szimpatikus vagy nekem" - a lány reakciója egy döbbent mosoly szokott lenni, ebből tudom, hogy bejövök neki. Ha elfordul, vagy másfelé néz, azonnal lelépek. Ellenkező esetben megkérdezem: "Mi a neved?" Ha megmondja, akkor kezet fogok vele, és azonnal leülök mellé, (ha ül).

2015. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyival folytatnám, hogy ezután pedig értelemszerűen elkezdjük egymást megismerni, és döntök arról, hogy lesz-e folytatás.
2015. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "bocsi" alapból gáz, miért kérnél bármiért bocsánatot? Majd ha esetleg véletlenül felgyújtod a lakását, akkor kérhetsz bocsánatot, amúgy nem. :D A "van barátod" is felesleges kérdés, ha van neki (és jól megvannak, nem csak eltengődnek egymás mellett egy sz.r kapcsolatban), akkor úgyis közölni fogja.


De az már jó kiindulópont, hogy oda mersz menni, fogadd meg a 2. hozzászóló tanácsait, jókat ír.

2015. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!