Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kelt el ez a kolleganom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kelt el ez a kolleganom ilyen konnyen? Tenyleg ez jon be a pasiknak?

Figyelt kérdés
Meg kell hagyni jo teste van es szep az arca, de szerintem es a tobbi kollegano szerint nagyon fius a szilusa. Bulizik, bevallasa szerint kedvence a sor es a tequilla, volt, hogy cigizett is, kedvenc filmje a Terminator, szereti a focit, es sokszor nem ugy sminkel, mintha dolgozni jonne, hanem szerintem, mintha bulizni menne. Tegnap egy siherajsztukkel atszurkalt short, egy telitalpu szandal, es egy "motorheades" folso volt rajta, ehez derekig ero haj, voros ruzs es domino mintas kormok, ekszerek. O allitja, hogy ez a stilusa. De miert kell a ferfiaknak egy ilyen no? Allandoan randizni hivjak. Mikr meg volt parja, akkor is repkedtek ra a pasik. Minden kepe vagy 100 likeot kap, sok bokkal.
2015. júl. 5. 14:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nő nem kell, hogy feltétlenül a szar filmeket szeresse! Te máshogy gondolod kérdező? Mi ez a rasszista sztereotípia?


Miért vagy ilyen féltékeny? Ő sovány, szép, kívánatos, jó az ízlése filmek terén, a te gyökeres ellentéted...


Engem inkább a dohányzás és a piálás taszít, de ez a mai világban a nők 99,99%-ára jellemző. Tehát megszoksz vagy megszöksz tőlük.


Amíg nem büdös a lába, jól szo*pik, miattam cigizhet is.

2015. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!