Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kelt el ez a kolleganom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kelt el ez a kolleganom ilyen konnyen? Tenyleg ez jon be a pasiknak?

Figyelt kérdés
Meg kell hagyni jo teste van es szep az arca, de szerintem es a tobbi kollegano szerint nagyon fius a szilusa. Bulizik, bevallasa szerint kedvence a sor es a tequilla, volt, hogy cigizett is, kedvenc filmje a Terminator, szereti a focit, es sokszor nem ugy sminkel, mintha dolgozni jonne, hanem szerintem, mintha bulizni menne. Tegnap egy siherajsztukkel atszurkalt short, egy telitalpu szandal, es egy "motorheades" folso volt rajta, ehez derekig ero haj, voros ruzs es domino mintas kormok, ekszerek. O allitja, hogy ez a stilusa. De miert kell a ferfiaknak egy ilyen no? Allandoan randizni hivjak. Mikr meg volt parja, akkor is repkedtek ra a pasik. Minden kepe vagy 100 likeot kap, sok bokkal.
2015. júl. 5. 14:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én tuti jóba lennék vele :D Én is hasonló kaliber vagyok. Még fénykoromba igazi rocker Motorheades, Slipknotos csaj voltam. Vörös hosszú hajam volt, fekete topot hordtam szegecses bőrszoknyával, sört ittam és szinte csak fiúkkal haverkodtam :D Néha még a csajokat is kibeszéltük, de téma volt a foci, a politika, szinte bármiről tudunk beszélni. A fiúknál végre nem az a téma, hogy melyik csajt fikázzuk vagy pletykáljunk. Szerettem velük lenni, együtt jártunk koncertezni, nagyon jó idők voltak :) Ja és nem voltam ribi, pusztán sok fiú barátom volt. Igaz sok udvarlóm is :D Most a 23-at taposom. Kissé megváltoztam, de még mindig sört iszok, kedvencem nekem is a tequila. S bár a stilusom már inkább nőiesebb, még mindig elmegyek koncertre a fiús csapattal olykor. Nagyon laza és beszédes természet vagyok. Én úgy gondolom ez a stilus talán kelendőbb a pasiknál, mint a cicababás. Ez az én tapasztalatom eddig. Ja és jövőhéten megyek a párommal a Terminátorra. Problem? :D
2015. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de z a no nem metalos, hallgat tucctucc zenet is...ehh katasztrof az egesz, nem igzodik ki rajta senki
2015. júl. 5. 18:15
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező: miért irigykedsz? Te milyen csaj vagy? Vékony? Sportos? Csinos? Figyelmes? Kedves? Érdekes? Izgalmas? Intelligens? Tudsz miről beszélgetni egy férfivel (pl a munkahelyi melyik csaj mit csinál pletykák nem nagyon érdekelnek minket pasikat).



Van pasi akinek bejönnek ezek a vadócok, van akinek nem, miért nem arra koncentrálsz, hogy Te milyen csaj vagy, és az kiknek jön be.

2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

és ha hallgat?

én is ilyesmi stílusú vagyok, hosszú vörös hajam van, a körmöm általában hosszú, manikűrözött (fekete/vörös ilyesmi színekkel), szeretem a piros rúzsokat, szegecses rövidnadrágot hordok, szinte csak fekete felsőim és ruháim vannak, ruhákhoz fekete platformos cipőt veszek fel, járok koncertekre, fesztiválokra néha, sok rock zenét hallgatok, régieket és újakat egyaránt.

nem szeretem a romantikus filmeket, inkább nézek star warst, gyűrűk urát, rockyt, terminátort(!!), jurassic parkot stb... hú de nem nőiesek :D

szeretek inni, töményet is, cigi is becsúszik néha.


ÉS 1 hete nem tudok leszakadni macklemore 3 számáról, amire néha még táncikálok is itthon. :D


de igen, én is csak kamuból öltözködöm úgy, és az a 3 macklemore szám az én igazi stílusom... :DDDDD

2015. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

"nem ugy sminkel, mintha dolgozni jonne, hanem szerintem, mintha bulizni menne"

"telitalpu szandal"

"derekig ero haj, voros ruzs"


Valóban roppant férfias... :"D

Szerintem egy vagány és szexi csaj lehet :D

Ha nem szeretné a focit tökéletes lenne a leírásod alapján :D

Hatalmas plusz pont, hogy szereti Lemmy zenéjét (pólóból ítélve) :DD

Nekem pont az ilyen lányok az eseteim, nem a rózsaszín plázacicák vagy a szürke kisegerek :)

Miért fáj, ha ő népszerű a pasiknál? Miért nem foglalkozol inkább a saját dolgoddal?


"de z a no nem metalos, hallgat tucctucc zenet is"

Erre csak annyit, hogy miért baj az ha más stílusú zenét is meghallgat a kinézete által sugallt műfajokon kívül? Nem csőlátású (csőhallású xd). Ennyi.


Holnap hétfő, remélem izgulsz már. Biztosra veszem, hogy módfelett sok új pletyka vár kibeszélésre a kolléganőkkel.

2015. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Költőnő? ***** válasza:
86%
Az miért baj h ő sokoldalú, esetleg érdekes? Miért baj, ha vki nem 12 egy tucat?
2015. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Előre leszögezem, nekem nem jön be a csaj, akit a kérdező lefestett.


Viszont a leírás alapján úgy tűnik egy rakás megkeseredett (és vélhetően sok tekintetben elhanyagolt) nő között dolgozik egy aki fiatalos, és jól is néz ki, és erre nem azt reagálják a többiek, hogy megpróbálják kitalálni, hogy velük mi a gond, hanem elkezdik fúrni.



Nekem pl a sportos lányok jönnek be, többre becsülök egy kétnapos közös túrázást vagy futóversenyt, mit a sminkkészlet perfekt használatát. Persze kaptam már meg, hogy milyen igénytelen volt az akkori párom, mert egyáltalán nem nőies, hogy sportos ruhákat hord, és nem sminkel... Mondjuk akik mondtak azok profin bántak a sminkkészlettel, de mivel az elmúlt éveket a kanapén töltötték így a smink maradt lassan az egyetlen vonzó rajtuk...


(ui: egyébként szeretem a szürke egereket, ha sportosak, szóval a kérdező még válaszolhat, hogy szürke egérke létére mit tud nyújtani egy srácnak :))

2015. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos, hogy szimpatikus lenne nekem ez a hölgy,de èn sem szeretem a nyálas, romantikus filmeket, akció, horror, amit nézek,szeretem a F1-et, rockot hallgatok legszívesebben, de ha tetszik más zene, akkor azt is. Közel 50 éves vagyok, de most tervezek tetkót, Ettől nem vagyok kevésbé nő. És ennek ellenére hódolóim is vannak, ami jólesik , mint minden nőnek, de hűséges feleség is vagyok vagy 30 éve. Ezzel azt akartam kifejezni, hogy emberek vagyunk, különbözünk, de ez így jó
2015. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Mert, Ő nő. Szívesen ismerkedik, ami nem egyenlő a könnyen megkaphatóval. Lehet, te meg a többi kolléganőd, azt hiszitek az az igazi nő az aki, 100 meghívásból 99-et elutasít. Ő, ismerkedik, nyitott és maga módján éli az életét és nem zárja ki az ellenkező nemet.
2015. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"azt hiszitek az az igazi nő az aki, 100 meghívásból 99-et elutasít."



hehe, ez nagyon találó megfogalmazás.


az ilyen nők azt felejtik mindig el, hogy nem lesz 100 meghívás, amiből majd 99 után az utolsót elfogadhatják, mert a 20. elutasítás után híre megy, hogy mindenkinek nemet mondanak, hogy semmilyen típusú pasi nem jó nekik, és a férfiak leállnak az udvarlásról is, így sosem jutnak el a 100. áhított lovagig :)

2015. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!