Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó pár srácot úgy ölelget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pár srácot úgy ölelget mintha járnának? És akkor ez nála csak barátság? Lányok ez hogy megy nállattok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ismerkedek, de fél éve is ugyan ilyen volt mikor próbáltam adni neki egy esélyt! Mellettem 2 hónapja volt barátja aztán este jött hazafele és ott ölelgetett engem a buszpályán. Mikor rákérdeztem ez mi akart lenni ö azt mondta tudod csak barát. Most rákérdeztem áhh-szóval a kavarást te barátságnak hívod?

Ha egy lánynak van barátja 4-5 fiút ölelget mellette ?

Lányhoz ez hogy megy nálatok? Szemtől szembe átölelitek a barátokat és fogjátok a kezét?


2015. júl. 5. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szokványos, úgy tűnik nem tud elköteleződni. Kell neked az, hogy mindig kikészülj tőle, féltékenykedj?
2015. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még nem járunk, nem is gondolom komolyan! Én 22 vagyok ö pár évvel fiatalabb. De az a gond hogy nem is látja be a dolgot hogy ez nem korrekt! Én mondtam neki hogy ö ezt hogyan gondoltam. Ö meg írja hogy ö nem mindenkit így ölelget csak a legjobb barátokat. Az anyja és 14 évesen szült ö se lesz másabb. Akkor hagyjam a fenébe? Fél éve ugyan ilyen volt ,ö bizonygatta nekem hogy változik de szerintem ebből se lesz semmi.
2015. júl. 5. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen betegség,feltűnősködés,meg az állandó barizási mánia,és ez a túlközeledés az emberekhez.

El tudom képzelni a csajt,nekem is volt volt egy ilyen barátnőm,még a jóisten is a barátja volt,a lakásuk mint az átjáróház,a facebook-on is ezermillió ismerős,percenként telefon,stb.

Borzasztó volt.

Szerintem hagyd a fenébe,állandó gondjaid lennének miatta.

F

2015. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!