Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem Nála?

Figyelt kérdés

A suliban megismertem egy lányt aki nagyon bejön. Kicsit vissza fogott, de vannak barátai, családja. Vége a sulinak, tehát ha egy sikertelen próbálkozásom lenne, nem lenne ciki, mert már az életben nem látjuk viszont egymást.


Én szeretném azonban, ha látnánk még, szeretném elhívni randizni.


Sajnos nekem nincsen családom, se barátaim. Zárkózott vagyok és eddig egyetlen egy ember se kedvelt, inkább utál vagy lenéz mindenki. Félénk srác vagyok, kommunikáció nehézkes.


Lehet esélyem Nála?



2015. jún. 6. 15:06
 1/3 Mumusan ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg, ha odamész hozzá, és megmondod mit érzel, elhívod randira. Aztán vagy-vagy.
2015. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze Haver, bátorság! :)
2015. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül benned a kérdés, hogy lehet-e esélyed, akkor jó eséllyel sajnos nincs.
2015. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!