Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi? Hogy képes így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi? Hogy képes így viselkedni? 22L

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés.


Hónapokig alakult köztem és egy srác között a kapcsolat.


Olyanok voltunk, mint a szerelmesek, bár kb. 3 hónap után megkopott kissé a dolog, távolságtartóbb lett. Nem voltak olyan tartalmas, bensőséges beszélgetéseink, de úgy voltam vele: 1rész megszűnt az újdonság varázsa, ami nem örök, 2részt neten tartottuk csak a kapcsolatot.


Egy idő után nem beszéltünk, bezárkózott a saját kis világába, amúgy is elvont ember, +elfoglalta a munkája. Próbáltam kizökkenteni kisebb nagyobb sikerrel. Volt, hogy beszéltünk és úgy tűnt, minden ok, de mára stabilan beállt a 'nem beszélünk szitu'. Ennek van kb. 2 hónapja is...


Szóval ennyi? Lesz@r és kész? Mintha soha nem is ismertük volna egymást?


Szerintem nincs senkije, bár mérget nem vennék rá.


Hogy tud így viselkedni? Hogy tud egyszerűen levegőnek nézni? Miért csinálta ezt? Egyszerűen csak nem keresett/hívott többet, pedig megígérte. Tudjátok, holnap hívlak... Azóta se jött el az a holnap...


24 éves és külföldön dolgozik, azért nem sikerült talizni, de terveztük.


2015. júl. 4. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"Elszállt a varázs" ez a legvalószínűbb.
2015. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Rózsák Királynője ***** válasza:
100%
Hát tudod ez embertől függ. Nekem a leghosszabb ideig a levelezőtársam két hétig volt távol amikor tönkrement a számítógépe és amikor visszajött úgy elsírta magát mert annyira hiányoztam neki...Egyébként napi szinten beszélünk...Szóval, szerintem, ha két hónap után nem adott semmi életjelet, ráadásul nem volt veled tisztességes, akkor zárd le.
2015. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
A csak netes kapcsolatok személyes találkozás nélkül általában ellaposodnak. Kell a személyes kontaktus, főleg a kapcsolat korai szakaszában.
2015. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak játékszer voltál,és meguntak.Sajnálom,találsz majd százszor különbet is ennél!
2015. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez a dolog hogyan van a fiúknál/férfiaknál neten, de én sok lánnyal ismerkedtem és azt kell mondjam sok ilyen van mint amit te kedves kérdező leírtál.

Ismerkedem neten és a mielőbbi találkozás híve vagyok, pont ezért mint ami nálad is történt.

Szerintem elgondolkozott mikor eltűnt az újdonság varázsa, hogy milyenek is a közös kilátások. Mennyire tudnátok tartani a kapcsolatot, milyen időközönként tudnátok találkozni, milyen esélyek vannak arra, hogy együtt legyetek a jövőben stb.

Szerintem ezeket átgondolva arra az elhatározásra jutott, hogy ennek nincs jövője.

De még az is lehet, hogy több vasat tartott a tűzbe és nem csak veled ismerkedett.

Ezért szoktam szorgalmazni, hogy legyen mielőbb találkozó, úgy 1 hónap után.

Nem értem a lányokat, nőket a netes ismerkedésben.

Jönnek a több hónapig dumáljunk neten és majd utána találkozzunk, hát pont ez fogja megölni a dolgot.

1 hónapig minden este beszélgetni és még is tart a találkozótól, akkor minek akar ismerkedni.

Értem én, hogy tart minden nő attól, hogy milyen a másik fél, de szerintem több hónapot interneten ezzel tölteni időpocsékolás.

Nálatok is nem hiszem el, hogy a 3 hónap alatt mikor szóban volt, hogy találkoztok nem volt egy szabad szombatja, vasárnapja vagy akár pár órája valamikor, hogy találkozzatok amikor hazajön külföldről.

Figyelj, nekem is voltak ilyen esetek, hogy jól ment minden és mint nálad a másik fél szótlan lett, majd nem is akart már beszélgetni.

Szar volt, de túléltem.

Ilyen emberek mindig lesznek és nem is érdemes a miérteket keresni, mert felesleges és csak magadnak okozol kárt ezzel.

2015. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én túl vagyok rajta, csak tegnap este eszembe jutott. Kis hiányérzetem támadt, de ürességet is éreztem. Nem számítottam ilyen végjátékra. Máskor is ismerkedtem neten, nem feltétlen azért, mert akartam valamit a sráctól, de végül elkezdett a dolog nem baráti irányt venni, viszont nem lett belőle kapcsolat, 'csak' barátság. Nem égetük fel a hidat kettőnk között attól, hogy nem jöttünk össze. Nem kellene így viselkednie. Nem játékszer voltam, rendes, komoly srác, csak voltak gondjai, talán ez is közrejátszott abban, hogy ez lett a vége. Mindketten hibásak vagyunk, csak ezt a ridegséget, teljes érdeklődés hiányát nem értem. Ez annyira ledöbbentő, sosem hittem, hogy ilyen lesz velem...


Köszönöm szépen a kommenteket!

2015. júl. 5. 13:07
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi is történt szó szerint?

Lehet hogy félreértés sorozata volt

2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!