Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi? Hogy képes így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi? Hogy képes így viselkedni? 22L

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés.


Hónapokig alakult köztem és egy srác között a kapcsolat.


Olyanok voltunk, mint a szerelmesek, bár kb. 3 hónap után megkopott kissé a dolog, távolságtartóbb lett. Nem voltak olyan tartalmas, bensőséges beszélgetéseink, de úgy voltam vele: 1rész megszűnt az újdonság varázsa, ami nem örök, 2részt neten tartottuk csak a kapcsolatot.


Egy idő után nem beszéltünk, bezárkózott a saját kis világába, amúgy is elvont ember, +elfoglalta a munkája. Próbáltam kizökkenteni kisebb nagyobb sikerrel. Volt, hogy beszéltünk és úgy tűnt, minden ok, de mára stabilan beállt a 'nem beszélünk szitu'. Ennek van kb. 2 hónapja is...


Szóval ennyi? Lesz@r és kész? Mintha soha nem is ismertük volna egymást?


Szerintem nincs senkije, bár mérget nem vennék rá.


Hogy tud így viselkedni? Hogy tud egyszerűen levegőnek nézni? Miért csinálta ezt? Egyszerűen csak nem keresett/hívott többet, pedig megígérte. Tudjátok, holnap hívlak... Azóta se jött el az a holnap...


24 éves és külföldön dolgozik, azért nem sikerült talizni, de terveztük.


2015. júl. 4. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.
2015. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 opened paradise ***** válasza:
47%

Szerintem nem gondolta annyira komolyan és megunt.

Sajnálom...

2015. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Interferencia ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben is törekedni kellett volna a mihamarabbi találkozásra. Sajnálom, de ez a tanulópénz.
2015. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én megértem, mindent megértek, csak épp emberség és őszinteség is létezik. Bennem legalábbis van.
2015. júl. 4. 23:15
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom hogy így alakult nálad. Igazából amit tehetsz az az, hogy elfelejted őt.

Átéltem én is egy hasonlót, sajnos ez mindig benne van.

2015. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Internetes ismerkedés az sajna ilyen. Van az a pont mikor ráunnak egymásra a felek, ezért is nagyon nehéz és ezért is kell minél több személyességet belevinni az egészbe. De nem érdekled a pasit ez egyértelmű.
2015. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiket neten ismeretem meg és csak ott tartjuk a kapcsolatot. Ez szerintem nem a legjobb, muszáj lenne egy idő után találkozni. Én bele tudok unni a sok írogatásba.
2015. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindez azért történt, mert nem találkoztatok élőben. Amíg ez nem történik meg, szépen lassan ellaposodik a dolog és kimúlik. Mindig ez van a netes ismerkedésnél.
2015. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit magamra ismertem, férfiként, ebben a leírásban. Tényleg elkezdtem ismerkedni egy lánnyal neten. Egyszer feldobtam a találkozást, akkor pont nem volt neki jó valamiért. Azóta akadt más, aki tetszett, de végül nem lett belőle semmi, és ezalatt nem beszéltünk nagyon. Mostanában kezdtem gondolkozni, felvetem újra a találkozást, hátha most jó lesz neki, mert ez a netes kapcsolattartás eléggé nem jó...
2015. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak épp emberség és őszinteség is létezik" - manapság már nem biztos:(


Eléggé általános az, amit írsz. Többször is történt velem ilyen, messze nem csak netes ismerkedéskor. Szerintem azért, mert a legtöbb férfi egyszerűen kerüli a konfliktusokat és utálnak "lelkizni". Neten (és távkapcsolatban) meg főleg könnyű hátat fordítani a másiknak.

2015. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!