Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy közeledjek ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek ezek után ehhez a férfihez? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor megismert oda volt értem, ez szinte 100% mert egyik haverjának mondta h tetszem neki, nekem is utólag esett le hogy próbálkozott de akkor már késő volt, totál elfordult tőlem és átnézett rajtam ami engem bántott így beszóltam ő meg rideg lett és "bunkó". Hallottam mikor közölte a haverjának hogy lemond rólam, így is tett. Majd egy másik csaj rástartolt ő meg rögtön elkezdte csapni neki a szelet az orrom előtt, (ekörül tudta meg hogy tetszik nekem, egy haverjától de biztos hogy elhitte) sztem direkt egyébként mert a csajjal jóba voltam. Mikor látta hogy ebből semmi nem lesz, és egy másik nő ismét rátapadt neki kezdett udvarolni, ekkor már rég tudta hogy tetszik nekem, de akkor éreztem azt hogy én nem érdeklem egyáltalán. Ezzel a nővel se jött össze neki. Mondjuk én tudom hogy hiába jó faszi olyan rendes hogy ezeknek a ribiknek sose kéne, csak a teste miatt, én meg pont a természetét szerettem meg az tetszett meg benne, de miután jól néz ki mindenki ezt erősített benne, hogy a külseje miatt tetszik nekem. Többször hangoztatta hogy nem érdeklem de nem nekem viszont hallottam. Mára normalizálódott a viszonyunk, beszélgetünk, de elég ritkán, ő elég csendes pasi. Nem akarom elrontani a köztünk lévő jó viszonyt, de ha nem lépek sose lesz köztünk semmi...ajj mit tegyek, hogy közeledjek felé? Ő már sose fog lépni, én meg ha jóba is agyok vele, azt tuti nem veszi közeledésnek...Egyébként most érzem először életembe hogy valakinek tényleg a legjobbat akarom, szóval azt hiszem tényleg beleszerettem. Főleg hogy simán megbocsátottam nem érdekel hogy így megalázott mások előtt.
2015. júl. 4. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már párkapcsolatod? Mit gondolsz, ha most ennyire nehezen igazodtok el egymáson és az őszinte, nyílt kommunikáció helyett a játszmázást, megsértődést, a másik féltékennyé tevését választjátok, mitől működne nektek jobban a párkapcsolatban? Sztem sok fájdalmat okoznátok egymásnak, de hát ezt úgyis a saját bőrödön kell megtapasztald. Nem tudok jó tanácsot adni, mit tegyél, talán beszélgessetek őszintén, kinek mik a céljai, egyáltalán tetszetek e egymásnak, lehet, hogy ő nem is akar párkapcsolatot, csak szexet, ezeket fel kell mérni az elején. Aztán meg úgyis alakul, hogy mi lesz belőle, azt nem lehet megtervezni, de azt lehet látni, kinek mik a céljai aktuálisan.
2015. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt párkapcsolatom, de ugy tudom neki se...aztán lehet hogy futó kalandból volt neki bőven fogalmam sincs. Pedig már mindketten a huszas éveink közepén járunk.
2015. júl. 5. 13:14
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Hagyd inkább békén. Jobb neki egy olyan nő, aki el tudja dönteni, h mit akar. A taktikázást meg jobb lenne felfüggeszteni, ha ESETLEG bármit is komolyan gondolsz vele.

25/F

2015. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én el tudom dönteni mit akarok, ő az aki havonta új nőnél próbálkozik...
2015. júl. 5. 20:21
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Na nézzük....1x sem próbálkozott be rendesen, igaz...az kérlek azt jelenti, hogy nem érdekled, az, hogy mással meg megpróbálja...na nem azért, de nem csoda. Az, hogy TE nem tudod, h mit akarsz, az bizonyos. Am mit kellett megbocsátani neki?
2015. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én mért ne tudnám? Az hogy vki aki tök ismeretlen 2 hét után nem ugrok a nyakába sztem tök normális, h ő egy nőt akinek meg van pasija 4 hónapig észre se vesz majd az orrom előtt rástartol pont mikor megtudja h nekem meg tetszik mint pasi, ezt...
2015. júl. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!