Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek kövér vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, csak nem tudom, sokat kellene-e. Bocsi, hogy nem annyira jó minőségűek a képek.


[link]


[link]


2015. júl. 3. 15:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagy kövér, de az látszik, hogy sajnos nem is sportolsz.
2015. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De igen, nagyon sokat futok.
2015. júl. 3. 16:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy kövér. Jó az alakod.
2015. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy kövér, viszont többet kéne foglalkozz testeddel, mivel hajlamos vagy az elhízásra. Bocsi, hogy őszinte vagyok, de nincs modell alakod, ezen kondizással sokat segíthetnél.
2015. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
fogyást nem javasolnék szerintem vonzó alakod van inkább izmosodj az a javadra válhat, dobna rajtad még :)
2015. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fogynod. Mondjuk ebben már azelőtt biztos voltam, hogy megnyitottam volna a képeket. Minden nő kövérnek tartja magát, csak a kövérek nem :)
2015. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, sőt jól nézel ki!
2015. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

(Nem tudom, hogy ki pontozza le azokat a válaszokat akik a sportolást ajánlják...)


Nagyon szép alakod van, egyáltalán nem vagy kövér! Látni, hogy futsz, de én ha nem lennék elégedett még itthoni tornát biztosan beiktatnék. Hatalmas változásokat lehet vele elérni, és mivel neked nincsenek leadandó zsírpárnáid, sokkal hamarabb látnád a változást.

2015. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér.

Bár ilyen alakú barátnőm lenne....

2015. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézel ki! Imádnám ezt az alakot:P
2015. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!