Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az ismerősöm aki kövér jobban be tud pasizni mint én?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm aki nő kövér, de még is fűvel-fával b***ik, még is mindig van pasija, már addig keres magának új párkapcsolatot míg . Én aki csinos vagyok, hűséges vagyok, még se kellek a kutyának sem, még is otthagynak, még annak ellenére is hogy még egy hárpia sem vagyok.
2015. jún. 24. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"hogy még egy hárpia sem vagyok" Ez saját vélemény, vagy mások mondják? Ha mások, akkor azok akikkel éltél már együtt, vagy olyan akivel reggelente látjátok egymást a 7-es buszon?
2015. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akikkel együtt voltam, szakítottak velem azt mondták én túl jó vagyok hozzájuk.
2015. jún. 24. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

"azt mondták én túl jó vagyok hozzájuk."


És te ezt elhitted??? KOMOLYAN??? Uramisten.

2015. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha külsőleg nincs veled semmi probléma, volt is már kapcsolatod, mégis mindig elhagynak, akkor elviselhetetlen vagy.

Sajnálom, de ha te annyira szép és jó lennél, amilyennek hiszed magad, nem hagyna el a férfi, aki már egyszer megkapott.

2015. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tudom magamról milyen vagyok, és még senkivel se vesztem össze. Viszont ez az ismerősöm a kövérsége mellett még egy fapofa is, tehát kedvesnek se nevezhető.
2015. jún. 24. 14:08
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy társaságban fapofa, de nem tudhatod, egy kapcsolaton belül hogy viselkedik. Lehet, hogy neked kövér, a férfiaknak viszont tetszik.

Mert azért olyan nincs, hogy egy szép és szeretetre méltó lányt, aki ráadásul nem is elérhetetlen, hűséges is, hosszú távra nem választ senki, egy csúnya, rossz természetűt viszont igen. :)

2015. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert rámenosebb. Szexre meg mindég kaphatók a férfiak.
2015. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert elviselhetetlen vagy, esetleg túl válogatós.
2015. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Mert süt belöled az irigység és rosszindulat. Képzeld én is husis vagyok az egyik volt legjobb barátnöm meg nagymellü vékony de egy álszent dög. Féltékeny mindenkire (köztük rám is) lehet te is ilyen vagy csak nem tünik fel még magadnak sem. Miss csinoska akkor keress magadnak valakit ne azt szidd akinek jut f @ sz .

21l

2015. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!