Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az ismerősöm aki kövér jobban be tud pasizni mint én?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm aki nő kövér, de még is fűvel-fával b***ik, még is mindig van pasija, már addig keres magának új párkapcsolatot míg . Én aki csinos vagyok, hűséges vagyok, még se kellek a kutyának sem, még is otthagynak, még annak ellenére is hogy még egy hárpia sem vagyok.
2015. jún. 24. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed szempontjából az ismerősöd teljesen irreleváns.

A kérdés az, hogy TE miért nem kellesz a kutyának sem, miért hagynak ott... Ha az ismerősödnek nem lenne egy darab párkapcsolata sem, a te helyzeteden az sem változtatna.

Amúgy meg de, hárpia vagy... de legalábbis irigy.

2015. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Olyan erdekes, hogy te is a kedves, csinos, huseges nok koze sorolod magad, ahogy sok ilyen ember van a ferfiaknal is, de valahogy sosem azok talalnak egymasra, akik ilyenek, akiknek kellene. Vagy ennyire peches mindenki, vagy valaki hazudik sajat magarol, es az elvarasairol. :/ Mutass egy kepet, es megmondom, milyen ember vagy, milyen a kisugarzasod, min valtoztass!
2015. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudod, valahol ott kezdődik a probléma, hogy azt hiszed, a csinosság feljogosít arra, hogy márpedig neked jobban jár egy társ, mint egy ducibb lánynak.


Csinossággal sok mindent el lehet érni, de igazi érzelmeken alapuló kapcsolatra nem ad garanciát.

2015. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Küldj privátban egy képet magadról;)
2015. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!