Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek tetszik az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik az egy lányban, ha nagyon őszinte veletek, és nem játszmázik?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra értem, hogy minden apróságért beszól... Hanem aki egyenes, és kimondja, hogy mit érez irántad, mit akar tőled, stb.
2015. júl. 2. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Úgy annyira nem, de csak azért mert általában azzal egyenesek akik nem jönnek be nekik és egyenesen megmondják, legyél szépen olyan mint a festék...

Azzal viszont akik tetszenek nekik játszmáznak, flörtölnek.


tehát egyfelől jó, de másfelől...

2015. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:

Tetszene, ha létezne.

25/F

2015. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én létezem. xD Aki tetszik, annak is megszoktam mondani konkrétan. De mondjuk ezt viszont is elvárom, nagyon nem bírom pl, hogy ha valaki a szexre hajt, és azt csak több hét/hónap után bírja csak közölni.
2015. júl. 2. 13:04
 5/23 Noren1989 ***** válasza:

Statisztikailag elenyésző az előfordulás :P

De am meg sok pasi nem bírja a visszautasítást. ;)

2015. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 datass ***** válasza:
Ritka vagy,becsülendő!
2015. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Volt már visszautasítás is, ez sajnos benne van a pakliban, de sosem úgy küldök el senkit, hogy húzzál már innen a francba, meg nem szólom le őket, mindig kedves próbálok lenni, már amennyire lehet, mert hát senkinek nem esik jól nyilván, nekem sem.
2015. júl. 2. 13:10
 8/23 Mumusan ***** válasza:
Az a tapasztalatom hogy tetszik a pasiknak az egyenes beszéd, csak ha kimondod kerek perec egy pasinak hogy jól nézel ki Béla, tetszel nekem, akkor bebújnak a csigaházukba mert totál nem várt esemény ez, és ledöbbennek.
2015. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, el is varom. Lenne egy kerdesem kerdezo. Irsz erte?
2015. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy írok érte?
2015. júl. 2. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!