Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék társat? 29F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék társat? 29F

Figyelt kérdés

Néhány éve elég nagy távolságra költöztem a lakhelyemtől, így az új helyen senkit sem ismertem. Ez már önmagában is csökkenti az esélyét annak, hogy találjak egy olyan lányt, akivel azonos hullámhosszon vagyunk.


Nem vagyok az a bulizós tipus (inkább a kirándulást, szabadtéri koncerteket, múzeumlátogatást, pubokat, úgy általában a tartalmasabb kikapcsolódást szeretem), de egyedül amúgy sem mennék el.


Egyáltalán nem vagyok vonzó a nők számára, így sajnos az sem lehetséges, hogy pl. elkérjem egy eladó telefonszámát.

Programozó vagyok, munkatársaim csupa férfi és ügyfelekkel sem találkozok.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2015. júl. 2. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vonzó az már nagyon nagy hátrány. Én rengeteget próbálkozom, de sajnos alacsony vagyok és ocsmány, szóval nem csoda, hogy egyetlen egy lány sem jött velem, még egy szimpla randira sem.
2015. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ethoc válasza:

Minden szavaddal tudok azonosulni, akar en is irhattam volna ezt. Munka utan nekem altalaban se idom, se energiam nincs kimozdulni ismerkedni. Hetvegeket pedig vagy otthon toltom pihenessel, vagy baratokkal vagyok, de olyankor is ritkan ismerek meg uj embereket. Netes ismerkedes eddig nem jott be, de igazabol nem is tudom, hogy csinaljam. :/

Meg csak csunyanak se mondanam magam, de kepeken nem szeretem ahogy kinezek, egyaltalan nem vagyok fotogen.


Szoval sok tanacsot sajnos nem tudok adni. Nagyon hianyzik mar, hogy vegre legyen valakim, de nem tudom, ezt hogy tudnam elerni. 24F vagyok amugy.


Amugy ha erre jar egy szinten tarsat kereso lany, akkor szivesen elbeszelgetnek vele. :)

2015. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11: csak úgy leget valaki ocsmány, ha gyúr rá. meg kell csináltatni a fogaidat, le kell szedetni a bibircsókokat, rendbe kell hozni a hajzatot, el kell mulasztani a körömgombát, stílustanácsadóhoz is kell fordulni, kell venni legalább egy szép cipőt és jó szabású nadrágot, pólót. A cipőt néha ápolni is kell.

Milyen ocsmányságok vannak rajtad még mindezek után?

2015. júl. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Innen "szerezhetsz": Thaifelesegek.hu
2015. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!