Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék társat? 29F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék társat? 29F

Figyelt kérdés

Néhány éve elég nagy távolságra költöztem a lakhelyemtől, így az új helyen senkit sem ismertem. Ez már önmagában is csökkenti az esélyét annak, hogy találjak egy olyan lányt, akivel azonos hullámhosszon vagyunk.


Nem vagyok az a bulizós tipus (inkább a kirándulást, szabadtéri koncerteket, múzeumlátogatást, pubokat, úgy általában a tartalmasabb kikapcsolódást szeretem), de egyedül amúgy sem mennék el.


Egyáltalán nem vagyok vonzó a nők számára, így sajnos az sem lehetséges, hogy pl. elkérjem egy eladó telefonszámát.

Programozó vagyok, munkatársaim csupa férfi és ügyfelekkel sem találkozok.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2015. júl. 2. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neten ismerkednék,hosszan elbeszélgetnék,akivel egy hullámhosszon vagyok küldenék képet,és ha ezután még mindig érdeklem,akkor személyes találkozó,ennyi.
2015. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, csak az a baj, hogy a mai világban ha nem is az első, de a második dolog amit kérnek, hogy küldjön az ember képet. Gyakorlatilag esélyem sincs hogy megismerjenek, pedig szerintem nem vagyok egy rémes figura.
2015. júl. 2. 09:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet. :)
2015. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz képet? :) Én szívesen ismerkednék Veled!
2015. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na erről beszéltem a második kommentben. :)

Küldtem képet.

2015. júl. 2. 09:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldj kepet. 22L
2015. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En sem ismerek senkit, mert en is elkoltoztem, de en eljarok mindenfele egyedul, de a fiuk nem mernek megszolitani. Most kitalaltam beszerzek egy aranyos kutyat es mindig egyidoben, egy helyre jarok, hatha valamelyik erot vesz mar magan..
2015. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fél 9-től 5-ig dolgozok, fél 6, olykor 6 óra mire hazaérek, akkor már nem nagyon van időm semmi ilyesmire. :(
2015. júl. 2. 11:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de nem nagyon találtam megoldást a dologra. Akiket neten sikerül megismerni mindig messze laknak. Élőben meg azért nehéz csak úgy ismerkedni.
2015. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te hol próbálkoztál interneten?
2015. júl. 2. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!