Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy a pasival van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a pasival van gond nem velem?

Figyelt kérdés
Kedves vagyok barátkozok mindenkivel, tényleg csinosnak tartanak napi szinten megkapom hogy milyen csinos vagyok, megbámulnak pasik, majd kiesik a szemük..a közös ismerőseink szerint velem csak jól járt volna a srác. Nem tudom kiverni a fejemből kb egy éve napi szinten találkozunk belehülyülök. Tavaly mikor először találkoztunk folyamat bámult körbeugrált, már-már nevetségesen segített minden kis apróságba pedig nem kértem. 20 méterről rámköszönt azt se tudtam nekem órdít e később megtudtam h megsértődött hogy nem köszöntem vissza, aztán hirtelen lett bunkó, meg minden kedveskedés megszünt, megtudta hogy tetszik többet mégse közeledett, elkezdett egy olyan nővel flörtölni aki egy K. Meg egy normális lánynak is udvarol de mindkét esetben a nők kezdeményeztek. Több hónapig nem is beszéltünk mert ő nem keresett nem kezdeményezett beszélgetést én meg ugy éreztem megalázott, most már beszélő viszonxba vagyunk de nem tudom merjek e lépni hisz tudja hogy tetszik, régebben annyit hangoztatta hogy nem érdeklem meg hogy szerinte válogatok viszont egy elég csendes pasas, nem nyit emberek felé alapból tehét én mégis csak tetszhettem neki ha tavaly nálam ő tette meg ugymond az első lépést hisz ugy pattogott körülöttem...de egy idegentől nekem ez furcsa volt.
2015. júl. 2. 08:30
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
46%

Nem, egyikőtökkel sincs gond, Te divatribi vagy, ő meg egy egyszerű férfi.

25/F

2015. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne csodálkozz,nyugdijas koráig várjon,mert nem adtál neki semmi jelzést hogy akarsz tőle valamit?
2015. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ilyen idiótával ne kezdj,és eszedbe se jusson kezdeményezni!
2015. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Attól még nem vagyok ribi mert szeretek divatosan öltözködni...

Nem kell nyugdíjas korig várni de egy idegen embertől ilyen tùlzott figyelmet még sose kaptam utána meg annyira elutasító lett egyik napról a másikra amit szintén nem tapasztaltam senkitől szóval ő nagyon a végletek embere, mellesleg iszonyat zárkózott nem társasági ember igy érthetetlen számomra hogy pl buli alkalmával hogy tudja elengedni magát pedig volt szerencsém látni mit alkotott kissé ittasan...

2015. júl. 2. 09:30
 5/6 omba ***** válasza:
Nem a te embered....
2015. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsen Veled semmi gond, de amit leművelt Veled, annak alapján azt mondanám, ne lépj felé már...
2015. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!