Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ellaposodó ismerkedések okai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodó ismerkedések okai?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön szoktam ismerkedni, mert diszkókba, kocsmákba nem járok (nem az én világom), az utcán ismerkedéshez nincs t*köm, pedig nem félek a nőktől. Gáz, tudom. Viszont többségében az ismerkedésekbe mintha csak én tennék, 90-10 vagy 80-20 arányban és őszintén szólva eléggé unom. Mintha eltűrt lennék, néha néha megfordulna az arány, de nem.


Az a baj, hogyha nem rakok bele, Ő sem fog, viszont túl sokat rakok bele, így mintha elvárná. Szóval halott a dolog. Olyan, mintha az ember mondana egy dolgot, vagy tenne egy dolgot és egyből lenullázná ezzel a dolgot, pedig a másik fél nem tesz semmit a dolgokért. Tehát mintha nekem kéne állandóan bizonygatnom és lenyűgöznöm a másikat, pedig két félen múlnak a dolgok nem?


A másik vagy én unom meg, mert vagy nem aktív vagy nem érzem az egészet max erőltetésnek. Vagy átmegy kérdezz felelek-be, pedg érdekesnek tartom magam, mindig én hozom fel az érdekes témákat, amiben nem partner. Aztán persze én vagyok a hibás. Olyan érzésem van, mintha csak nekem kéne tennem, le kell nyűgöznöm a másikat vagy szóba sem áll velem. Erre meg kapcsolatot nem lehet építeni. Nem vagyok se gnóm, sem kocka, sem unalmas. Szóval nem értem. Mintha nem lenne az embereknek mély tartalmú, tartós ismerkedésre sem kedve, csak felszínes vonzódásra, amiből 1-2 hónap után szakítás lesz. Mit gondoltok? (mielőtt kommentelnétek, mindkét félre igaz azt leszögezem) 25/f



2015. júl. 1. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, ez a kérdés már bennem is megfogalmazódott. Tényleg nagyon felszínes világban élünk. Hozzá kell tenni azt is, hogy ennek a viselkedésnek főleg az az oka, hogy van kikből válogatni. Aki viszont nincsen ebben a szerencsés helyzetben, annak nincs más választása, és egy személyre kell figyelnie, tehát csak eggyel tud ismerkedni, nem variálhat meg "tesztelhet" össze-vissza.
2015. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen....ez sajna egyre jobban így alakul.

Sokan úgy gondolják, hogy igényesek. Viszont az igényesség kimerül a ruha-frizura-smink-ápoltság témakörökben.

Pedig van olyan is, hogy mentális igényesség. Tudjam, mit és hogy akarok. Legyen érzelmi intelligenciám. Ne csak tőmondatokban és szlengekben kommunikáljak. Írjak helyesen, és ne fogjam rá az 'okostelefonomra' az összes badarságot, amit odaírok. Ha a másik megtisztel egy üzenettel, a minimum hogy visszaírok....és sorolhatnám.

Ha bárki belemegy egy ilyen ismerkedésbe, akkor ezeket nem árt szem előtt tartania.

Sokan nem is gondolnák, mennyi infó lejön abból, ki mit és hogy ír le. Ott el lehet dönteni, hogy egyáltalán akarok-e vele találkozni.

2015. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mindenki a nala jobbakra hajt, ferfi is no is. ertsd kategoriaval feljebb ismerkeik altalaban. ez azt jelenti hogy ha jo pasinak tartod magad akkor vannak csajok akikkel nem beszelsz a tarskereson, pedig ok tuti valaszolnanak de nem uti meg a szintedet.

ha meg nem banyarem no vagy, akkor a jobb pasik kozott valogatsz, es remeled hogy nem csak dugasra hasznal.

igy fordulhat elo kerdezo hogy kicsit erdektelen a csaj, mert mondjuk epp beszel egy napad jobb pasival, es veled meg nem dontotte el mit akar.

amugy meg olvass a kommunikaciorol, nokkel valo beszelgetesekrol, sok konyv szol ilyesmirol.

2015. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Paco Rabanne!

Hasonló a gondolkodásunk, jó látni! Igen, valamiért primadonnának vagy kigyúrt szöszifiúnak lenni a divat és ennyiben kimerül az igényesség fogalma. Nem hajlandóak sokan máshogy látni a világot, sokaknak olyan az elméjük, mint egy sötét szoba és csak lehúzzák a másikat oda, pedig a külső egy dolog, amúgy is megcsúnyul mindenki idővel.

2015. júl. 2. 12:52
 15/16 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok ilyen, de másokat kategorizálni fasiszta dolog. Nálam mindneki egy, max nem tartom vonzónak vagy nem érdekel a stílusa. De ezt mindig megmondom mert nem játszadozom másokkal. Pontozni meg pláne...


Jah kaptam meg átlagos csajtól, hogy azért nem akar semmit, mert válogathat és válogatni is fog...

2015. júl. 2. 13:02
 16/16 anonim ***** válasza:

A 11-es vagyok. Na, pont ezt írtam én is, a válogatási lehetőséget. Nekik általában könnyebben megy ez az egész emiatt. A 12-esnek nagyon igaza van szerintem is.

Az a nagy baj, hogy a kinézetet látják meg az emberek elsőre, ez fog meg általában valakit a másikban, amiről pedig senki nem tehet. De ezzel ellentétben, egy embernek minden valódi értéke belül van. Ez pedig szerintem egy nagy igazságtalanság a sorstól, az élettől. A jó kinézet meg valóban romlik az idő haladtával.

2015. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!