Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ellaposodó ismerkedések okai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodó ismerkedések okai?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön szoktam ismerkedni, mert diszkókba, kocsmákba nem járok (nem az én világom), az utcán ismerkedéshez nincs t*köm, pedig nem félek a nőktől. Gáz, tudom. Viszont többségében az ismerkedésekbe mintha csak én tennék, 90-10 vagy 80-20 arányban és őszintén szólva eléggé unom. Mintha eltűrt lennék, néha néha megfordulna az arány, de nem.


Az a baj, hogyha nem rakok bele, Ő sem fog, viszont túl sokat rakok bele, így mintha elvárná. Szóval halott a dolog. Olyan, mintha az ember mondana egy dolgot, vagy tenne egy dolgot és egyből lenullázná ezzel a dolgot, pedig a másik fél nem tesz semmit a dolgokért. Tehát mintha nekem kéne állandóan bizonygatnom és lenyűgöznöm a másikat, pedig két félen múlnak a dolgok nem?


A másik vagy én unom meg, mert vagy nem aktív vagy nem érzem az egészet max erőltetésnek. Vagy átmegy kérdezz felelek-be, pedg érdekesnek tartom magam, mindig én hozom fel az érdekes témákat, amiben nem partner. Aztán persze én vagyok a hibás. Olyan érzésem van, mintha csak nekem kéne tennem, le kell nyűgöznöm a másikat vagy szóba sem áll velem. Erre meg kapcsolatot nem lehet építeni. Nem vagyok se gnóm, sem kocka, sem unalmas. Szóval nem értem. Mintha nem lenne az embereknek mély tartalmú, tartós ismerkedésre sem kedve, csak felszínes vonzódásra, amiből 1-2 hónap után szakítás lesz. Mit gondoltok? (mielőtt kommentelnétek, mindkét félre igaz azt leszögezem) 25/f



2015. júl. 1. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérdés: ezek netes beszélgetések, vagy a személyes találkozó után is ez a tapasztalatod?
2015. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Akkor ne neten ismerkedj, erőltesd meg magad és próbáld meg élőben.


Egyébként megfelelő kérdezéstechnikával el lehet ezt kerülni (nyitott kérdéseket teszel fel - nem eldöntendő "igen/nem" kérdéseket; több szálon fut a beszélgetés, vagyis nem csak egy témáról beszélgettek egyszerre; száraz tények helyett érzésekről beszélsz stb.)

2015. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Aztán persze én vagyok a hibás" komolyan ezt gondolják? Mert akkor hagyjad őket, de ha meg ellaposodik, hát, gondolj bele, azért az emberek gondterheltek, és olyan dolgokon kattog az agyuk, ami elveszi az energiájukat azoktól a dolgoktól, ami foglalkoztatja őket, meg van, amikor kedvük se nagyon van irkálni, adott esetben mert túl maguk alatt vannak, meg elfoglalják a fejüket a gondjaik. Meg amúgy ha már mindent kibeszéltetek, és csak ismételnétek magatokat, akkor lehet, hogy találkozni kéne, mert így már nem tud neked újat adni, de persze más tényezők is lehetnek, amik téged zavarhatnak, nem láttam a levelezéseiteket. Meg lehet pl ,hogy tényleg valaki csak a problémáiról tudna beszélni, és vagy nem akar untatni velük, de a másik, ami szokott lenni, nem az untatással kapcsolatos, hanem, hogy fáj is leírni az adott dolgokat.
2015. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Utolso! Nekem is vannak gondjaim bajaim. De ha ismerkedek vkivel akkor ugyanugy figyelek ra. Es randizok is. Egy rakas ocska kifogast hoztal fel!!!

Kerdezo. Udv a 21. Szazadban... en is ebben a cipoben jarok. Nem erdekli oket semmi csak a kulsoseg. Par hetes jaras es mar ott a kovetkezo. Hat nekem ebbol nem kell....

2015. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nőként írom, ugyanígy működik a másik oldalról is. Nagyon kevés embernek erőssége a kommunikáció. Sokan pont ezért kötnek ki társkeresőn, mert érdektelenek és nem képesek ismerkedni. Keresd azt a réteget, aki tényleg nyit feléd. Ne vesztegess időt azokra, akikkel nincs meg a hullámhossz.. esetleg egy személyes találkozást megpróbálhattok, hátha csak a netes beszélgetés személytelen, de nem érdemes tovább erőltetni, ami nem megy. Csak egyet kell találni, aki normális, nem igaz?:)
2015. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nincs mit tenni ha a másik nem érdeklődik irántad. Azzal érdemes mit kezdeni aki nyitott és egyre jobban érdeklődtök egymás felé, és nem kell azon gondolkozni hogy ez most jó volt, sok volt, rossz volt, hanem minden megy a maga útján.
2015. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
poén hogy élőben is! Nem vagyok szép, se csúnya, de ápoltságra figyelek, normálosan öltözködöm,és mindig jól érezzük magunkat, nevetünk stb. Volt hogy magában azt hitte nem akarok semmit, mert randi után nem írtam neki azonnal...ő persze nem erőltette meg magát, rám hárította. De volt hogy igénytelen (belsőleg nulla, aki utálja a világot) csaj szó nélkül törölt stb. Nem igazán értem.
2015. júl. 1. 15:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, a másik oldalról is úgy tűnik, hogy felszínesebbek és lazábbak a srácok. Nekem az a benyomásom, hogy szinte mindenki több vasat tart a tűzben és talán nem ritka, hogy valakivel már "előre haladottabb" állapotban jár, és amellett ismerkedik velem is, vagy én voltam előbb, de nem akar kihagyni egy esetleg még jobb csajt. Ők is ugyanúgy versenyeztetnek, mint a lányok a fiúkat.

Talán ez magyarázza azt is, hogy meglepő hirtelenséggel szakadnak meg az ismeretségek (ráadásul nem is első találkozás után, hanem vagy a többedik látszólag jól alakulónál, vagy még csak levelezés során).

Ezáltal olyan sekélyes lesz az egész.. Gondolom a csajok egy része is azért veszi ennyire fél vállról, mert a fiúk is csak feltűnnek majd eltűnnek. De hát ez a műfaj mindig is "tűt a szénakazalban" türelemjáték volt. Kitartást!:)

2015. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furcsa amit most mondok, de várd ki a sorodat.

5-10 év múlva egészen más lesz a helyzet, nemcsak Te fogod tolni a szekeret.Egy bontakozó kapcsolat elején mindig a Nő a kedvezményezett, hiába várod el Tőlük, hogy segítsenek Neked az ismerkedésben, vagy bátorítsanak, mert nem ez a céljuk....gyakorlatilag tesztelnek Téged, válogatnak. Aztán ahogy belépnek a 30 éveikbe gyökeresen megváltozik a hozzáállásuk. Most abban az időszakban Vagy, ahol Neked kell bizonyítanod és nyelned minden nap de idővel révbe érsz, ne aggódj!!!!

37F

2015. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van

Jó mondjuk én hibáztam mert mikor egy srác közeledett tényleg élveztem és még hùztam az agyát aztán nem tudom h csak egy voltam az érdekes ùj arcok közül v mi...mert utána minden nőnél eljátszotta ezt. Mindegy ma már tudja h bejön de le se...a fejem én meg nem tudom mit tegyek tegyek e vmit. Annyit hangoztatta h nem érdeklem, válogatósbak tart, meg másoknál próbálkozott h tudom h bármit teszek csak lejáratom magam pedig van h nem bírom és kedveskedem neki azt meg nem fogadja el. Pedig nem érrem akkor először mi volt ez a nagy rajongása, érthető h egy idegenre nem tapadtam rá...megértem h az önbecsülésének fájna ha engedne..de kifordult egy világ van annyi szent, senki nem mer lépni ha meg igen nagyot, a pasik meg nők is egyaránt aki meg szimplán rendes, szeret, segít kedveskedik megragad vhol a két véglet között.

25/N

2015. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!