Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik a hibásak a párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik a hibásak a párkeresési nehézségekért, a nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
Mind a két oldalnak megvan az indok arra, hogy miért nehéz vagy könnyű párt találni, de a rengeteg elvárás mögött mi rejlik, jogosak az elvárásaink vagy sem. Mi állítja be az elvárásainak, tisztába vagyunk-e azzal,hogy mit is akarunk és ha megkapjuk akkor utána miért lényegtelen onnantól fogva?
2015. jún. 28. 20:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%

"Ha nem vagy tökéletes"


Ha ez így lenne, senkinek nem lenne párja, mert nincs tökéletes ember.

2015. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek zöld kezet adtam (kivéve amely válasz nem volt hasznos) nem gondoltam volna, hogy ilyen sok választ kapok, és ilyen sok félét még 1x köszönöm.


Nehéz ez a téma, ezért is ilyen nagy dilemma számomra is, több éve már h egyedül vagyok, sok az ok, de néha annyira kiábrándulok az egész kapcsolat témából, hogy nincs is kedvem az egészhez.


Sokan vagyunk sokfélék, kinek magasabb kinek alacsonyabb az elvárt szint, de ahogy elhangzott egy rahedli szerencse is kell hozzá, sokaknak csak a külső számít aztán mikor megvan rájönnek "hoppá, nekem nem is ez az igényem" és akkor vége, de van hogy túl magasra teszem a lécet adott egy átlagos srác átlagon felüli belső értékekkel és talán még nem is annyira ronda, de több hétnyi beszélgetés után vagy több hónap után sem tekint rá máshogy csak barát... mert nem felel meg az elvárt külsőnek, ritka nehéz a téma...

2015. jún. 29. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!