Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik a hibásak a párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik a hibásak a párkeresési nehézségekért, a nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
Mind a két oldalnak megvan az indok arra, hogy miért nehéz vagy könnyű párt találni, de a rengeteg elvárás mögött mi rejlik, jogosak az elvárásaink vagy sem. Mi állítja be az elvárásainak, tisztába vagyunk-e azzal,hogy mit is akarunk és ha megkapjuk akkor utána miért lényegtelen onnantól fogva?
2015. jún. 28. 20:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%

Mind a 2en. Egyik a magas és jogtalan elvárásokért. Másik a meghunyászkodásért s pitizésért, hogy szóba álljanak velük.


Hiába valljuk magunkat intelligens lényeknek, még mindig az állati ösztönök irányítják a fajunk 99,9%át.

2015. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
22%

A nők egyértelműen hibásabbak,mivel csakis kizárólag a jóképűekkel állnak egyáltalán szóba.Aki nem annak született,az mehet a kukába. :/

Bár felszínes férfiból is vannak bőven,de azért messze nem annyi,és férfiak között sok nagyon jól tudja felmérni is,hogy milyen nő illik hozzá.

Na a nőknél egyáltalán nem így van,mindegyik az álompasira vár,aki helyes,izmos,bunkó,megalázó.És ez kinézettől is független,mindegyik erre vár sajnos. :/

Sajnos ez a mai nők hozzáállása a dolgokhoz.Aztán pedig sírnak mennyien,hogy jajj nem találnak normálisan viselkedő pasit és blablabla.

Majd megszakad a szívem értük,mikor ott volt előtte is a választási lehetőség.

Ha nem olyat választott,hát magára vessen,és viselje a következményeit.

Több normális értelmes férfit ismerek(köztük jómagam is ilyen vagyok),akik még csak nő közelében sem lehettek egyáltalán,mert nem születtünk helyesnek.Így aztán a megalázáson,kinevetésen,visszautasításokon kívül mást nem kaptunk a nőktől... :/

Akiket állítólag bírnak a nők,pont nem is olyan régi mai kérdésnél aminél 3 férfiból kellett választani,és a 3.-at választottál volna a legtöbben,na igen itt a neten ezt mondják.

De a valóságban egyáltalán nem így van sajnos,és ezt nem értem én meg soha.

Ott meg csak a jóképű,bunkóknak van párjuk szinte,amit én látok.

Szóval ez van,szomorú és sajnálatos a helyzet.Kár,hogy idáig fajultak a dolgok,és ez az én meglátásom szerint csak rosszabb lesz... :/

Így is most már meg sem tudnám számolni,hány huszon-,harmincéves férfit ismerek,aki szűz,és nem volt még kb. köze sem nőhöz.Nagyon sokról tudok.

Míg a nők pedig egyre jobban megnyílnak úgymond ilyen szempontból,és egyre több férfival vannak együtt.

Ha így folytatjuk a bunkók fennmaradnak a világban,az értelmesek ki fognak halni,aztán majd ismét bunkósbottal fogják egymás fejét verni,mint az őskorban...

24/F

2015. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

"Na a nőknél egyáltalán nem így van,mindegyik az álompasira vár,aki helyes,izmos,bunkó,megalázó.És ez kinézettől is független,mindegyik erre vár sajnos. :/ "


Hazugság.

2015. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
58%

Én. Mindig én vagyok a hibás.

Magas benzinárak? Az én hibám. Kevés kórházi ágy? Az én hibám? Társkeresési problémák? Az én hibám. Juli néni elsózta a bablevest? Az én hibám.

2015. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%

Egyik se. Ha valaki nem esik szerelembe, akkor nem esik szerelembe, és azt már nem lehet erőltetni.


19/L

2015. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%
13as: a helyes, izmos mindegyiknél alap, nálad is.. a bunkó lehet nálad nem, de sokaknál.
2015. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
15# kicsit naivnak érzem a válaszod, de nem elítélendő egy ideális világban akár még működhetne így is, de sajnos ez nem így van, bevalljuk vagy sem, az első benyomás sokat számít, akár nőknél akár férfiaknál, csak mi pasik nem félünk kimondani, ha nem az esetünk nem foglalkozunk vele, de nem akarok oldalt választani, magamat nyílt embernek gondolva megértem az összes nézőpontot, az összes válaszban van valami, különböző múlttal rendelkezünk különböző tapasztalatokkal, a múlttal kapcsolatos válasz is nagyon tetszett a világ összezsugorodásának is köze van, akárki akárhonnan elérhető mobilon vagy neten, így a választások száma, ha még ez csak illuzió is közel végtelen.
2015. jún. 28. 20:58
 18/32 anonim ***** válasza:
38%
12: Valahol olvastam az oldalon valamit, amiben lehet ráció. A nők nem logikus lények, őket logikával nem lehet megfogni, hanem csakis emocionálisan. Aki túl racionális, az megsütheti ezt a párválasztás során, mert semmit nem ér vele, aki meg ugye nagyképű bunkó, és csak dugni akar, az ösztönös. Az ösztönök meg sokkal közelebb állnak az érzelmekhez, szóval ők dugnak, mi meg csak elképzeljük, milyen egy lánnyal lenni.
2015. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
14#-es látom nem jött át a válasz de a kérdés sem, nem tudom hány éves lehetsz, de ez egy gyerekes hozzá állás a témától eltérve, és/vagy egy általánosított kérdést/választ magadra venni, (bár csak zárójelben jegyzem meg ha ez ennyire felbőszít, valóság alapja is lehet amiért így magadra vetted)
2015. jún. 28. 21:00
 20/32 anonim ***** válasza:
39%

"a helyes, izmos mindegyiknél alap, nálad is"


Az izmos nem.

2015. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!