Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy ném érdeklődik "komolyabban"?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónappal ezelőtt megismertem itt egy srácot. Nagyon jókat tudunk beszélgetni. Ami számomra ritkaság, mert nekem interneten keresztül mindig is nehezebben ment az ismerkedés, mint személyesen. De vele teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Vagyis én úgy érzem...

Viszont ami fura nekem, hogy még csak fel sem hozta a képcserét. A másik meg, hogy csak itt hajlandó levelezni.

Tegnap felhoztam neki, hogy beszélhetnénk mondjuk Skype-on is, ott sokkal személyesebb lenne. De ő nem szeretné, azt mondta, hogy neki itt is teljesen jó.


Szerintetek mi lehet ennek az oka? (Kérdeztem tőle is, de mindig olyan "semmilyen" válaszokat kaptam!)


Előre is köszi a segítséget! :)


2015. jún. 28. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ellenzi a felesége. Legyél megértő.
2015. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:DD Nincs neki felesége...(állítólag)
2015. jún. 28. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
nem látott benned eddig olyat, amire felkapta volna a fejét.
2015. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy csúnyának fogod őt találni és lekoptatod.
2015. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3! Hát nem tudom...Én ezt nem így látom, mert folyamatosan ő keres és mindig megemlíti, hogy milyen jól érzi magát, ha beszélünk.

Állítólag sportol, szóval még az sem lehet a baj, hogy nem foglalkozik a külsejével.


Habár franc se tudja már...Ezért is tettem fel a kérdést, hogy ti hátha jobban átlátjátok a helyzetet.

2015. jún. 28. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán tényleg tart attól, hogy nem fogod elég jónak tartani ám nagyon rosszul csinálja, minél tovább húzza, annál nagyobb lesz az esélye, hogy tényleg nem fog neked tetszeni és/vagy másra számítottál ezért negatívan csalódsz.
2015. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6-os! Igen, teljesen igazad van.


Meg nekem már kicsit kezd értelmetlenné válni ez az egész beszélgetés...Egyszerűen nem érzem úgy, hogy haladna valamerre a dolog.


Pl. múlkor már kicsit besokaltam, hogy nem igaz, hogy nem érdeklődik és jobb lenne, ha már nem beszélgetnénk. De ő nagyon győzködött, hogy továbbra is levelezzünk, mert neki nagyon hiányoznának a beszélgetéseink. Nem értem!!!

2015. jún. 28. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beszélgetni akar valakivel esténként, mást nem akar tőled. Vannak ilyen pasik. Ne foglalkozz vele..
2015. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8!

Tényleg ez a leglogikusabb...És pont ebbe nem gondoltam bele.


Mármint szerinted egyáltalán ne foglalkozzam vele??

Engem igazából az sem zavar, ha csak beszélgetünk. Csak mondja el a szándékait...

2015. jún. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!