Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lányok hogy fogadják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok hogy fogadják el hogy a barátnőik sokkal szebbek náluk? 20L

Figyelt kérdés

Magam sem mondanám kifejezetten csúnyának, de a barátnőim tényleg gyönyörűek, nem tudom miért az ilyen lányokat vonzom be, de hát ők a jóarcok :D

és ha pasik vannak a közelükben, szinte kivétel nélkül rájuk "nyomulnak", rám kb csak akkor ha nem maradt más és ez hát nyilván nem esik túl jól. valószínűleg nem csak a külsőmmel van a baj, hanem a kisugárzásommal is, de ennyi idősen nem tudom ezzel lehet-e valamit tenni :( persze tudom hogy mindenkinek más jön be, talán lesz aki engem lát a legszebbnek, de ezt eléggé kétlem jelenleg :D

és mint írtam ők is jóarcok, viccesek, okosak, szóval még csak az eszemmel sem tudok hódítani :D


2015. jún. 28. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy, nem barátkozom nálam szebb lányokkal :D
2015. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Meséld el merre laksz. S sétáljunk egyet! :) :D
2015. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

könnyen: én szeretem, hogy nagyon szép.

csak akkor zavar, hogy rá többen hajtanak, mikor érzelmi válságban vagyok, és összehasonlítom vele magam.

2015. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudomásul veszem, hogy ők jobb géneket örököltek.

Egyébként nézd a vicces oldalát: mikor kb 5 pasi egymást túlkiabálva próbál náluk nyalizni, a barátnőim meg kétségbeesetten próbálják finoman leszerelni őket, mert van barátjuk.

2015. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Adj magadra, a külsődre, pl. legyen szépen megcsinálva a hajad. Sportolj, mozogj, az jót tesz az alakodnak.

2015. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmet sem látom sokkal szebbnek magamnál.
2015. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az alakommal nincs baj, meg igyekszek szépen is sminkelni de azt nem szoktam sokat, nem is tetszik (a barátnőim se). ruhákkal sincs baj talán, próbálok előnyösen öltözködni. az egy dolog hogy ha egy nagy társaságban vagyunk, beszélgetünk, ők érdeklik őket, mert magabiztosabbak, de alapból ha nem is ismernek minket először látnak még egy szót se szólt egyikünk se is hozzájuk mennek, rám tényleg rámse néznek kb :(
2015. jún. 28. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mennyire vagy nem szép. Könnyen lehet szó arról a taktikáról persze tudatlanul a szép lányok részéről, hogy választanak egy nem szép barátnőt, hogy jól érezzék magukat a bőrükben. Mi lenne, ha tudatosan elkezdenél te barátkozni egy nálad nem szebb lánnyal. Lehet, hogy te áldozat típus vagy a barátkozás terén? Arra nem gondoltál még, hogy egy szép lány mit profitál a veled való barátságból? Te mit profitálsz a kapcsolatból? Mi tart így össze titeket. Ez így nagyon felszínesnek tűnik ám.
2015. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A külsö az nem minden!

a külső az romlandó,kopik mindenkinél!


Keress sokkal csúnyábbat magadnál,ha ennyire fontos a szépség!


Sajnos kevesen érett személyiségek,

nagyon sokan csak a külsőt nézik pedig a belső sokkal értékesebb.....

Lehet hogy kivülről fénylik ,de belül pedig rohad.

Akkor semmit sem ér a szépsége!


Fel a fejjel,ne aggódj valakinek te leszel a legszebb

és olyanak fog szeretni amilyen te vagy!


Minden jót,sok sikert kívánok az élethez neked!

2015. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehezen, de ez van. Bár bizonyos elmélet szerint a szebb mellett a csúnyább is szebbnek tűnik.
2015. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!