Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Exbaratno baratnojenel miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbaratno baratnojenel miert bun kezdemenyezni?

Figyelt kérdés

Baratnommel szakitottam par honapja szimplan azert mert en mar nem szeretem es nem akarom kihasznalni. Az egyik baratnojevel viszont alakul valami. Ezt persze valahogy kinyomozta, es ramirt tegnap es elhordott mindennek meg a lanyt is. Nem ertem, neki ahhoz mar semmi koze hogy kivel mit csinalok, miert problema ez?


19/f


2015. jún. 28. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezt csak az exbarátnők terjesztik. Romba dönti az egójukat. Egyáltalán nem bűn.
2015. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem olyan fude jo baratnok raadasul. Nem celom, hogy megbantsam az exem de ideje tovabb lepni, engem meg erdekel ez a lany mindenestul.
2015. jún. 28. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, hacsak nem valami mindent elsöprő szerelemről van szó.
2015. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már befejezted vele a kapcsolatot, akkor egyáltalán nem bűn, mivel semmi közötök már egymáshoz. Ha a barátnőjével pedig alakul köztetek valami, akkor az azt jelenti, hogy kölcsönös a vonzalom, ez pedig teljesen természetes.


Ami az exbarátnődet illeti, minden bizonnyal arról lehet szó, hogy még érzelmileg nem engedett el téged, vagy sak szimplán zavarja az egóját, hogy te ilyen hamar túltetted magad rajta.


Ne foglalkozzatok vele, majd abbahagyja.

2015. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég gáz, más csaj nincs a közelben?
2015. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.


De, van meg legalabb 4 milliard nonemu a Foldon, de nem erzek vonzalmat jelenleg mas irant, csak o iranta. Teljesen megfogott a szemelyisege, es ez ugy nez ki, kolcsonos. Viszont kapok hideget-meleget, hogy exnek baratnoje tabu, stb..

2015. jún. 28. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hát elég gáz, más csaj nincs a közelben?"


-->Miért lenne gáz? Miféle racionális indokot tudsz erre hozni? Csak nem az egóról van szó, hogy azt exbarátnő büszkeségét bántja, hogy a barátnője érdekesebb egy férfi számára, mint ő?


Ha így áll a helyzet, ez egyáltalán nem gáz. Miért kéne egy embernek a saját boldogságát félretennie csak azért, mert egy olyan embernek sérül az egója, akivel már rég nincsenek együtt.


Ezt magyarázd már nekem el.

2015. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az emberek nagy reszeben benne van ez a tabu dolog. Az, hogy rolam mit gondolnanak ex bno szulok, mas kozos baratnok, kozos tarsasag arra pont magasrol teszek. De a bizonyos lanyt lehet zavarnak ezek a kritikak.
2015. jún. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!