Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezdeményezni egy lánynál, aki eladó/árufeltöltő egy szupermarketben?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem félek leszólítani, csak nem jut eszembe semmi olyan szöveg, amit ne éreznék erőltetettnek.

Előre megkérnék mindenkit, hogy ne írjon agresszív, leckéztető válaszokat. Köszönöm szépen! :)


2015. máj. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
"Szia. az XXXL-es óvszereket keresem. Merre találom?"
2015. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne...

Remélem nem ugyanarra gondolunk! :D

2015. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként tényleg kérj segítséget valamiben azzal elkezdheted. Aztán megköszönöd esetleg meghívod valamire ha ráér.

Habár ilyesmi nekem 4-ből 1x jött be, a 2. lánytól egyszer kértem valamit szélsebesen megmutatta majd szélsebesen vissza is száguldott a helyére megköszönni sem tudtam :)

2015. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a szupermarketben dolgozó fiatal, csini csajokkal csak óvatosan, mert mind foglaltak, de tényleg! :D Néhányukat én is le akartam volna szólítani az évek során, de inkább másnapra halasztottam, mert nem akartam beégni, így még aznap kinyomoztam őket Facebookon, és mindnek volt bakja. Szóval előbb inkább keress rá, nehogy beszopj egy beégést.
2015. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Naja a közelünkben is van egy nagyobb üzlet 3 gyönyörű lány dolgozik ott, el sem hittem először h ott olyanok dolgoznak.


De igen mint kiderült mindnek van barátja.

És már a tököm tele van hogy mindenhol mindnek van barátja. A f**asz kivan :)

2015. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktorvarga ***** válasza:
100%
kérdezgeted valami hülyeségről hogy ez holvan az holvan...
2015. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- Szia! *valami random dolog* keresek, tudnál segíteni?

- Aktuális időjárás

- Ha kértél tőle segítséget és lehet vele beszélgetni, akkor kérdezgetheted munkájáról, stb.

- Dicsérd meg, hogy csinos, vagy hogy biztos sokat dolgozik, stb.


Lány vagyok, de ha beleképzelem magam a helyzetbe, velem így lehetne ismerkedni.

2015. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Odamész direktben, megmondod, mi az, ami tetszik neked benne és hogy szeretnéd megismerni, jelzed, hogy tisztában vagy azzal, hogy most nincs időtök beszélgetni (mert dolgozik) és elkéred a számát (ha p*nci vagy, akkor a Facebookját :D) egy későbbi találkozó megbeszéléséhez.
2015. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jó válaszok!
2015. máj. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!