Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Most ezért ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most ezért ne randizzak vele?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen esek szerelembe.Még szűz is vagyok.Viszont volt 1 fiú akit imádtam és akibe tényleg fülig szerelmes voltam.3 évig jártunk.Ő is szűz volt és még nem akart lefeküdni senkivel.Ez a fiú 1 éve hogy szakított velem.Nagyon nehezen dolgoztam fel.

Azóta rengetegen próbáltak már velem kapcsolatot kezdeményezni de vagy nem volt témám az illetővel,vagy a családja nem tetszett vagy túl fiatal vagy túl öreg volt.

Facebookon megismertem valakit.Aki elég jól néz ki,a családja sem olyan rossz és kedves és órákig tudok vele chatelni.És randizni szeretnénk.Viszont kiderült róla hogy roma.Nem látszik rajta. Elég világos a bőre,barna a szeme és fekete egyenes haja van.Hangszeren is játszik és szakiskolába jár.Vendéglátósnak tanul.

Apukám viszont azt mondta nem engedi hogy egy roma fiú udvaroljon nekem.Mert ő utálja a romákat.

Most mit tegyek? A barátom óta még senkivel nem tudtam ilyen jól elbeszélgetni.És még nem is nyomulós.Nagyon aranyos.

Te mit tennél?


20/L


2015. jún. 27. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A srác okés lehet,de a családjával tényleg vigyázni kell,egy ilyen család nem 4 főből áll mint egy magyar.

Ronda dolgok derülhetnek ki amit a srác titkol előled mert tudja,hogy ártana a kapcsolatotoknak.

Apukád csak félt és nem ok nélkül.

2015. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A családja 6 fős.

4-en vannak testvérek.

Pont egy olyan faluban laknak ahol rengeteg roma él.

2015. jún. 27. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egész falu a családja,így értettem.
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a békesség,inkább hagyd.
2015. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:
25%

Hogy a srác miféle az egy dolog, az apukádnak meg nagyon nem kéne már ebbe beleszólni.

Nekem van bőven tapasztalatom a kérdés minden oldaláról, azért vagyok ilyen határozott.

2015. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkabb hagyd. Ott a no dolga a fOlyamatos gyerekszules, neveles, hazimunka, ferj kiszolgalasa. Nem fog vedekezni Szexnel es tablettat se szedhetsz.Ott nem vesznek emberszAmba. Tapasztalat sajnos. EgysZeruen ne reagalj tobbet az uzijeire es gyorsan ismerkedj Meg massal.
2015. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én elővigyázatosságból nem kezdenék romával, akkor se ha rendes. Egyik az, hogy a nagy részük csak addig rendes, amíg minden szép és jó. Nem tehet róla, ilyen nevelést kapott, máshogy kezelik a konfliktusokat. Még ha azt írtad volna, hogy olyan helyen lakik a családja, ahol amúgy nincsenek más romák, ha nem velük szocializálódott és tényleg csak a vére, akkor mééég lehet neki esélyt adni.

A másik baj meg a családja lehet, akár a tágabb értelemben vett család. Nagyon rosszul járhatsz, ha valamit elrontasz, ha valami nem tetszik nekik.


Apukád valószínűleg félt téged és igaza van. Nem biztos, hogy rossz lesz, de túl nagy az esély rá. Annak se örülne, ha részeg sofőr mögé ülnél be az autóba. Nem biztos, hogy rossz lesz, de túl nagy az esély rá. Attól még ha csak a részeg sofőr visz el oda ahova te menni akarsz, meg lehet kockáztatni, de biztos, hogy megéri? Biztos nincs más, akivel később érsz oda de biztosan?

2015. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem éri meg a kockázatot szerintem,hagyd a fenébe.

Az előttem szóló már mindent leírtak nagyjából.

igaz apukádnak nem kellene beleszólni,deigaza van,hogy félt,nem ok nélkül.

Találj mást,ne aggódj,idővel lesz más!:)

2015. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

1) Ahogy többen leírták, páldnak ebbe ninc beleszólása. Nem ENGEDI a 20 éves lányának, jó vicc... ilyen fejlett szellemiséggel szerintem nincs joga lenézni a romákat.

2) Bízz magadban, az ítéleteidben. Ha úgy gondolod, hogy rendben van a srác, akkor randizz vele, aztán kiderül, hogy valójában milyen. Ha mégsem az igazi, még mindig szakíthatsz, de ha jól értem, most az egyetlen érv ellene, az apád előítéletessége, amit viszont nincs joga rádkényszeríteni. A te életed, te dönts róla.

2015. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy interneten, írásban annyira más mindenki. Lehet hogy jol el tudsz vele chatelni, de élőben lehet hogy nem így menne.
2015. jún. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!