Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek senkinek, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek, ezért nem jó a "kisugárzásom", ezért még úgyse kellek senkinek. Ki lehet lépni ebből a körből?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.A kör bezárult.
2015. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ki lehet. Első lépés a kifogáskeresés és önsajnáltatás feladása.


Ha szeretnél bármilyen változást is elérni az életedben, akkor azt is fogadd el, hogy nem mindenki egyenlő esélyekkel indult, az élet igazságtalan, de vagy ebből és ilyen feltételek mellett állsz talpra, vagy megrekedsz a tétlen panaszkodásnál.


Aki erre azzal felel, mondani ezt mindig könnyű, vagy hogy ez így túl általános konkrétumok nélkül, az értelmezze a legelső sort és azt, mi volt a kérdés. A hozzáállásod változtatása a legfontosabb, ha ez nincs meg, a gyakorlati tanácsok sem érnek semmit.

2015. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam ebben a körben. A gondolkodásmódodon kellene változtatni kicsit. Az úgyse kellek senkinek helyett mondanád azt inkább hogy de igenis nekem ő tetszik és ki fogom deríteni hogy tetszem-e neki (vagy ha nagyon félsz akkor barátod/barátnőd kérdezze meg tőle) Nézd az értékeidet, ha szükséges akkor változtass a ruhatáradon, a stílusodon hátha akkor több önbizalmad lesz kicsit. De hogyha fiú vagy akkor az önbizalmadat főleg a csajok kell hogy adják.

Próbáltam nem sablonos jótanácsokat adni, sok sikert!

2015. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Kisugárzás nem létezik, bölcsészek találták ki.

Arcod van, amit örököltél, ami vagy hasonlít az aktuális sztárocskákéhoz és akkor tied a világ, vagy nem hasonlít és rábsztál (mint én), ebbe kisugárzást belelátni baromság.

2015. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Kisugárzás nem létezik. Ha ezt mondják neked a csajok, az azt jelenti, hogy nem nézel ki elég jól.
2015. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
4/5 igazad van ez egy hülyeség mint az amikor a "nők" azt mondják hogy a belső érték fontossabb mint a külső
2015. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Azt szokták mondani, hogy azért nem kellek, mert "nem jó a kisugárzásom".
2015. jún. 7. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok anélkül válaszolni, hogy nem helyeztem magam a kisugárzásodba... :/
2015. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kilépni úgy lehet a körből, hogy lesz.rod a végeredményt és elkezdesz tét nélkül, jókedvűen, csak az ismerkedés öröméért ismerkedni.
2015. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldhetnél egy képet :)
2015. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!