Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak számára taszító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára taszító a fehér bőr?

Figyelt kérdés
A barna bőrű nőktől mindig megkapom, hogy olyan sápadt vagyok, meg úgy nézek ki mint ha beteg lennék. Amúgy sokszor kívántam bár olyan szép kreolos bőröm lenne, tehát én szívesen lettem volna barna, de sajnos nem lehetek.
2015. jún. 25. 18:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem cigány léttemre kell ezzel küzdeni...

Na,ehhez mit szólsz?

A napozás sem segít, ha valaki meglát egyből azzal jön,hogy sápadt vagyok,napozzak.

A szoli sem jobb,esetleg a képeszerkesztő, ha lejjebb veszem a fényt.

Én az tapasztalom, hogy nem jön be az embereknek a túl fehér bőr.

2015. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fehér a bőröm, de nem a kis aranyos szeplős, hanem a porcelán szerű teljesen fehér. Eddig mindenkinek tetszett, csak egy szerelmem cukkolt vele, de igaziból neki is tetszett. :)
2015. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem az sem érdekelne, ha nem tetszene nekik (amúgy sokaknak tetszik)

Én imádom a szép fehér bőrömet, illik hozzám. Nekem a szolis bőr nem jön be, meg, hogy mindenki ugyanúgy néz ki. A fehér bőr számomra különlegesebb.

2015. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem taszító, de ha barnább bőrt akarsz akkor ne szoláriumozz hanem ülj ki a napra. UV-ra figyelj!
2015. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem az.
2015. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én az a tipikus sváb típus vagyok, akin minden fehér: tejfehér a bőröm, szemöldököm szinte nem látszik, hajam is tejfölszőke, kék a szemem. Sok pasi megkörnyékezett, sose piszkáltak, hogy miért vagyok fehér. Ha egész nyáron süt a nap és tudok napozni, akkor egész szép barna tudok lenni (nem az a sötét tónusú, hanem olyan karamell) na akkor kicsit több ember mondja, hogy csinos vagyok. Csak annyiban zavar, hogy a fehér bőröm miatt látszanak az kékes erek a kezemen-lábamon. De ha valakit taszítok is, azért nem mindenkit. Van barátom is, ő meg csokibarna.
2015. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nicole Kidmen az élő bizonyíték hogy szép a fehér bőr:P

[link]

2015. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kifejezettem a zsánereim a fehér bőrű nők, sötét barna haj, hideg szemek..ahh.
2015. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!