Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak számára taszító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára taszító a fehér bőr?

Figyelt kérdés
A barna bőrű nőktől mindig megkapom, hogy olyan sápadt vagyok, meg úgy nézek ki mint ha beteg lennék. Amúgy sokszor kívántam bár olyan szép kreolos bőröm lenne, tehát én szívesen lettem volna barna, de sajnos nem lehetek.
2015. jún. 25. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyesmit. Biztos van, akinek a természetes kreol tetszik, de a szoláriumozott bőr sokaknak inkább taszító. A lányok ritkán veszik észre, mikor elég, és mikor lesz sárga a barna.
2015. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen, taszító a legtöbb pasinak. Én is hófehér bőrű vagyok, és nagyon sokszor hallottam már a párkapcsolataimban, hogy menjek szolozni. Sajnos nem értették meg, hogy attól csak vörös leszek, és csupa szeplő. :( Nem tetszik ez senkinek.
2015. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak néha mondják de nem volt gondom egy párommal sem eddig. De mióta napozok és barnult a bőröm több férfi környékez meg.
2015. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavar a fehér bőr, sőt sokkal jobban tetszik, mintha szolárium barna lennél 22/f
2015. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, kettes, mert nekem mindig szerették a bőrömet. Azért ne aggódj, lehet rossz pasikba futottál, de van ellenpélda.
2015. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, fiúk akikkel eddig ismerkedtem nem tettek megjegyzést a bőröm színére.
2015. jún. 25. 18:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem tettek megjegyzést soha a bőrömre a fiúk, max a haverok, de nekem az arcomon nem is látszik, csak mindenhol máshol.
2015. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én imádom, amikor egy nőnek szép fehér bőre van. Amúgy sem vagyok oda a szolimánia/barnulásmánia felfogásért.
2015. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem taszító.

Legalábbis számomra nem a bőre színe számít a tetszési index meghatározásához :D

2015. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Számomra nem.
2015. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!