Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülye kérdés, de lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de lehetséges, hogy a kis melleim miatt nem szólítanak le soha férfiak az utcán?

Figyelt kérdés

Egyébként csinosan öltözködöm, szép lánynak mondanak :)

És nem, nem buzerálom folyton a telefonomat nyilvános helyeken :D

20/l


2015. jún. 24. 16:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akinel a mellmeret szamit az meg nem nott fel. Ha vki komolyan meg szeretne ismerni nem a melleidet fogja nezni. ;) az mar reg rossz ha igen... nekem az egyik exem mondta hogy latja kicsik a melleim o nagymellu parti de nem zavarja bar lehetnenek nagyobbak. Szepen megalazott. En meg szakitottam vele. Vigyazz ha ilyet mondanak sose vedd komolyan.
2015. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
A kis mell, hiába mondják a pasik, hogy nem érdekli őket ha csak külső alapján szólítanak le valakit, akkor igenis döntő. Nekem is kis mellem van, sose szólítottak még le, és buliban se jött oda soha senki ismerkedni hozzám. Bezzeg ha ismerősi környezetben először csak dumálunk, vagy valami hobbi alapján kezdünk el beszélgetni utána én leszek a legjobb csaj a világon, úgy utána már elhívnak randira. Akkor már annyira nem érdekes a mell méretem. De csak a kinézetem alapján még sose akartak velem ismerkedni. (pedig csak arcot látva szépnek mondanak, a alakommal sincs gond, vékony, sportos vagyok, az öltözködésem is nőies, igényes vagyok, szóval nem, nem egy trampli vagyok és az a gond)
2015. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Bezzeg ha ismerősi környezetben először csak dumálunk, vagy valami hobbi alapján kezdünk el beszélgetni utána én leszek a legjobb csaj a világon, úgy utána már elhívnak randira."


Érdekes, én D-kosaras mellel tapasztalom ugyanezt. Tehát valószínűleg az ismerkedési szituáción múlik, és nem a mellméreten...

2015. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Leszólítanak téged is, csak nem veszel róla tudomást, mert nem néznek ki elég jól számodra a próbálkozók.
2015. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Biztos h nem a melleid miatt nem szólítanak le, ez tuti.

Feltéve ha tényleg úgy van minden ahogy írtad.

2015. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szambeli kulonbseg nem lehet nagy. Inkabb csak a reteg lesz mas, aki megmozdul. Persze atfedessel.


Nalam egyaltalan nem hatrany ha egy nonek semmi melle nincs. Viszont elve kizarva az aki teljesen lapos hatul, bar eh eleg ritka es inkabb idosebb korosztalynal van jelen csak.


A mell meret inkabb csak pozitiv dolog, mint negati. Ha nincs nem zavar, de ha van akkor egyszerun mindig szembesulsz vele. Hiaba nem akarod es felkelti a vagyat...


Nem kell vele foglalkozni. Legslabb egy jo szuro. Sokan direktbe ezert nem gognak csak probalkozni. De az az a reteg akikert nem is kar sokszor. Nekem tobb ilyen ismerosom is van. Nem rossz emberek, de en mondjuk a hugomnak nem ajanlanam.

2015. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem. Ismerek kismellű csajt, akit gyakran leszólítanak.


Ha legalább "egész vonzó" lánynak minősül valaki, akkor onnantól kezdve már leginkább a viselkedésén, gesztusain stb. múlik, hogy leszólítják-e, nem a konkrét testi paramétereken.

2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem hinném,. Esetleg egy-két fickónak számítana a mellméret. DE ezen ne rágódj, mert ezeknek az emberkéknek, valszeg csak játékszernek kellenél, nem igazi kapcsolatra.

Tessék egy kicsivel többet közössébe járni, bátran mosolyogj a neked szimpi férfiakra, szemezz velük, kacsincs rájuk. Elöbb utóbb összejön.

2015. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

14es, meg tudom állapítani, hogy leszólítanak-e vagy sem :D


itt most tetszéstől függetlenül mondtam, hogy nem igazán.

2015. jún. 24. 19:07
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy meg tudod állapítani, csak ha nem tökéletes külsejű az illető, akkor letagadod és igyekszel elfelejteni.
2015. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!